Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol szerezhetek be sün ketrecet?

Nyitrai János kérdése:

Hol szerezhetek be sün ketrecet?

Figyelt kérdés
Sehol nem tudtam beszerezni. Én speciális sün ketrecet szeretnék venni kifejezetten sünik számára! Tudnátok boltot,webshop-ot vagy valamit ajánlani ahol betudok szerezni egy ketrcet? Előre is köszönöm! Légyszíves a szellemes poénokat és a bunkó megjegyzéseket mellőzétek kérlek! Köszi :)

2013. jún. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
miben más a süniketrec mint egy sima ketrec amibe nyuszit vagy malit tartanak az emberek ?? :)
2013. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első,törpenyűl ketrec a legmegfelelőbb neki de a sünnek jobban ajánlott egy nagy terrárium.
2013. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

semelyik kisemlősnek sem ajánlott terrárium.

kifejezetten sünketrec szerintem nincs.

2013. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sün ketrec nem létezik.


Én régen tartottam hagyományos vad sündisznót 2db ot több évig,minimum egy 3 négyzetméteres kifutó kell neki ehhez volt egy szalmával kibélelt kis faház amiben aludtak.Kis ketrecekben ezeket finoman szólva is kínzás tartani kell nekik a mozgás, valószínűleg nem sokáig húzná.Tejet macskaeledelt kutyaeledelt nem szabad kifejezetten tilos nekik adni valami van bennük amit nem tudnak megemészteni.Magas tápértékű élelmiszer kell nekik amit az ember is megesz ugyan azt kell neki adni mellesleg sokat esznek bolti tápokat nem szabad neki adni.Mivel sokat sütök főzök ez nem volt gond ezeknek a házi kosztnál nincs jobb.A kérdező sima sünt írt én most erről írtam nem füles sün vagy valami nagytermetű afrikában honos egzotikus sünféle.Mellesleg sok törődést igényelnek télen téli álmot alszanak ekkor hónapokig nem esznek kibélelt vacokról gondoskodni kell.Fészerben kell nekik csinálni egy tágas kifutót kis kuckóval szobában nem lehet tartani.1db1/4 ed kutyáknak szánt féregtelenitó tabblettát évente egyszer nem árt nekik adni.De van az orsóféreg ami az állat véráramába májába bekerül emberre is nagyon veszélyes ha úgy lett befogva ha avval fertőzött az az emberre is nagyon veszélyes+ban kullancsok 90% ban ami befogott kullancsos ezt egy gőrbített fémcsipesszel kikell szedegetni.Ha úgy lett befogva javaslom szedje ki a kullancsokat vegyen olyan Stronghold nevű készítményt amit kismacskáknak adnak 1 ilyen 2 felnőtt sündisznónak elég.Ez Stronghold készítmény ha van benne orsóféreg kiírtja ezt a saját érdekében javaslom májba szembe belső szervekbe véráramban bejutva nagyon veszélyes az emberre.Egyszer láttam errőssen fertőzött állatott a vérében belső szerveiben csak úgy nyüzsögtek az apró 2mm fehér átlátszó kukacok,nem játék valakinek a szeméből műtöttek ki par centisre nőtt példányt.

2013. jún. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én innen vettem:

[link]

2013. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!