Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nem baj ha egyedül van a...

Nikolett1 kérdése:

Az nem baj ha egyedül van a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

#t.m.
2013. jún. 26. 19:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
és hova tegyem ha nincs hely még egynek??
2013. jún. 29. 18:44
 12/28 anonim ***** válasza:
Kell egy nagyobb ketrec. Boltban tudsz venni 100*50-eset kb 10 ezer forintért.
2013. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
arra most nincs pénzünk mert még egy csomó mindent kell vennünk
2013. jún. 29. 20:47
 14/28 anonim ***** válasza:

kösz első három vagy nemtom ki mondta h jó neki egyedül

büszkék lehettek magatokra most tettétek tönkre egy tengerimalac életét ja és aki egyedül tartja az már tönkretette egyét bocs. de kérdező légyszives akkor inkább ne tarts ha egyedül van így csak rossz élete lessz

2013. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
én döntöm el nem te
2013. jún. 30. 12:37
 16/28 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Tök igazad van! Nem tudom honnan vesznek ilyeneket hogy jó neki egyedül. EGYÁLTALÁN NEM JÓ! Nekik se lenne jó ha az életüket egyedül élnék le. És igen kedves kérdező! Ha nem tudod megoldani hogy normális körülmények között tarts egy malacot, akkor ne tarts! HA nem tudod megteremteni neki a megfelelő minimális életkörülményeket, akkor szerinten tart inkább hörcsögöt mert ő simán el van egyedül mert egy magának való állat, viszont a tengerimalac egy virgonc, élettelteli, társas lény, akinke kell társ. Ha pedig nincs pénzed új ketrecre, akkor ha van valami ismerősötök aki pl műhelybe dolgozik csináltathattok vele is fából, mert ez így nem jó Persze nyílván te döntöd el, csak remélem eszedbe fog jutni mikor ránézel a tengerimalacodra, hogy nem boldog, és hogy tönkre teszed az életét! DE persze te tudod.
2013. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jaaaj, persze, milyen rossz élete lesz! Egyből depressziós lesz és meghal! -.-

A miénk is egyedül van. Minden tizedik tengerimalactartó azt mondja, hogy kell neki pár, mert ez van, meg az. Azt persze senki nem mondja meg, hogy miért. És ők vajon honnan tudják? Ha nekik kezdettől fogva párba van, akkor nem tudják, hogy milyen annak a malackának az élete, akinek nincs társa. Ha meg nem tart tengerimalacot, akkor is viszi a reklámot, hogy ilyen rossz neki meg olyan rossz. Mondd el nekem, kedves utolsó, hogy mégis mi a fene baja lesz a malacunknak, ha egyedül van? -.- Hisz látszik rajta hogy boldog és egészséges!! Legyél boldog a sok szaporodó malacoddal, és ne mondd azt, hogy nagy baja lesz és meghal és depressziós lesz és a többi...

2013. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Egyébként el mondok neked egy dolgot, én is tartottam 1 hónapig egyedül tengerimalacot. Ezen egy hónap alatt meg se szóalt, fél tőlem a házába kuksolt ilyenek egy hangot sem adott ki, nem szaladgált stb. Mikormeghoztam neki társát azóta megváltozott minden. Beszlélget, szaladgál játszik stb. olyan dolgokat is csinál amiket még soha nem láttam tőle. Ezért jó ha van társa!!! NEkem egy 120*65-ös ketrecbe vannak, és nagyon jól érzik magukat benne. A ketrec 18 ezer forint volt. Ha nincs pénzed jó mondjuk 100*50-is minimum de amibe most van abba ketten nem férnének el neked. Ezért nagyobb ketrec kell és eg társ! ÉS egyébként ezekkel a válaszokkal nem leszólni, megbántani akarunk téged ne érsd félre!!: csak el szeretnénk mondani hogy nagyon nem jó ha egyyedül tartod, hiszen az első válaszolók is rohadtul félre vezettek téged, mert egyáltalán nem szabad. nugodtan olvass tengerimalacos oldalakat fórumokat sehol nem fogsz olyat találni hogy lehet egyedül is tartani. NEm tudom hogy ezt ők honnan veszik, de rohadt rosszul tudják. Ilyen ember nem is érdemeli meg a tengerimalacot, úgy el venném tőlük mint a huzat.
2013. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11%
Bocsi utolsó előtti voltam csak nem láttam h írt egy uccsó. Kedves utolsó! Lehet hogy boldognak látszik és egészzégesnek, csak nem az. ÉS képzeld depressziós lesz. hol olvastál te ilyet hogy lehet egyedül tartani???? MErt bocs de én sehol, vagy menj el az állatorvoshoz és kérdezd meg tőle, garantálom hogy azt fogja mondani h vegyél egy társat. és csak mondom nem fognak szaporodni, mivel két lány van. Nem párba kell őket, csak a lényeg h ketten legyenek, két lány, vagy egy fiú egy lány. Te tudod hogy mit csinálsz én nem szólok bele és nem szállok vitába ti teszitek tönkre ak az életét, szóval ennyi... Biztos hogy én veletek is ezt csinálnám, bezárnálak titeket valahova aztán ott hagynálak pár évre egyedül, kíváncsi vagyok mit szólnál hozzá... Gondolj már bele... Meg ha már tartotok egyet, akkor mért nem fér el még egy???._. meg bírom h kettő valamikor be tesznek ilyen 80-as ketrecbe mikor minimum 100*50-es kell. mert szeretnek szaladgálni. de midn 1 ti tudjátok, csináljatok amit akartok, én biztos h soha nem tenném ezt a malimmal, és ha igazán szeretnétek őt, ti sem tennétek ezt vele, csak akkor nem értrem hogy ha nem tudjátok biztosíani a megfelelő életkörülményeket, akkir mi a sz@rnak tartatotok, tengerimalacot. Rátok is hívnám az állatvédőket az állatvédőket-.-"" tudatlanok... ha meg már tartotok malacot először ovlassatok utána mit kell róla tudni. www.gemon.ro pl itt is ki van hangsúlyozba hogy kettőt kell tartani.. de hát ti vagytok az okosak-.-"""""
2013. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
ketrec az van nagyobb de a lakásban nincs hely
2013. jún. 30. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!