Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nem baj ha egyedül van a...

Nikolett1 kérdése:

Az nem baj ha egyedül van a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

#t.m.
2013. jún. 26. 19:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát pedig valahogy meg kell oldani, mert ez így nem jó. Nincs valahol egy 100*50-es ketrecnek való hely? ÉS mindenféle kéépen vegyél még egy tengerimalacot, mert kell neki társ!
2013. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nincs tengerimalac eladó sehol
2013. júl. 1. 17:50
 23/28 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésbe biztosan van!! NEm tudom hol laksz de a közelben tuti van állatkereskedés és ott fix hogy van tengerimali:) ÉS az esőt hol vetted?
2013. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
az apum munkatársa adta oda mert nem kellet nem foglalkozott vele
2013. júl. 2. 11:38
 25/28 anonim ***** válasza:
Hmmm.. Értem. Keress egy állatkereskedést, és vegyél még egyet! Ez nagyon fontos! Hiába folglalkoznál vele napi 10 órát is, akkor is kell neki egy társ, én is sokat folglalkozok velük, de társ kell nekik:)))
2013. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ennyi önző magának való embert egy helyen..Egyedül tartani egy malacot,a totális kínzás..Vegyünk például téged..Öszzezárlak egy szarvassal egész életedrre,mit szólnál hozzá??Szót tudnál vele érteni,értenéd a gesztusaid?Tudnád mikor mit szertne,és mi a szándéka?Nem hiszem..Az emberek is társas lények,ahogyan az állatok is..Te nem tudod neki megadni azt,amit egy társ jelenléte.Te nem tudsz odabújni hozzá,mint a társa,te nem tudsz úgy bolondozni vele,hogy azt ő is élvezze,neked nem tudja elmondani,hogy mi bántja..És gondolom te sem tudsz vele lenni a nap 24 órájában.Igaz?Ellenben egy malaccal!Egy idő után depresszios lesz a coca,és ebbe belebetegednek akár meg is ölik magukat,vagy csak a magányba pusztulnak bele.Remélem azért ezen elgondolkodsz te is,és az elöttem szólok is!Nem a saját érdekünket kell szemelőtt tartani,hanem az állatét.Ha meg nem tudsz kettőt tartani,akkor inkább nem kinozd!
2013. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló teljesen igazad van kösz hogy elmondtad nekik bár sajnos semmin nem fog változtatni ja és utolsó előtti hogy honnan tudjuk hogy kell társ képzeld a dzsungelben is társasan élnek nameg persze a kutatások
2013. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez ma kb. a 20. válaszom ezzel kapcsolatban!NEM,DEPRESSZIÓS LESZ!!!Senki nem olvas utána a tengerimalac tartásának mielőtt venne malacot:(?!ÉS AKKOR IS AZ LESZ HA JÁTSZOL VELE!A TENGERIMALAC,AZ TÁRS NEKI!!
2013. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!