Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Játék? A nyuszi játszanak...

Játék? A nyuszi játszanak valamiel? A ti nyuszitok mivel játszik? (ha játszik)

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyim semmivrl. Max motivalni lehet olyannal, hogy kajat teszek valamibe, lezarom es akkor azt addig cibalja, mig meg nem szerzi a kajat. Aztan masodszor mar az is uncsi neki.

Az elozo nymom a kergetozos jatekot szerette...azaz, ha en kergettem. Lehetett latni a szemen, amikor provokalt. :)

A mostani kalandozni szeret. Mar gondoltam arra is, hogy elrejtek neki juti falut erre arra a lakasban, hogy nagyobb elmeny legyen a kalandozas. Egy idoben agilityztem vele. Azt szerette, csak nekem nem volt hozza turelmem igy abba maradt. De abban is a kajat szerette igazan...viszont mar nem tudtam mivel jutalmazni, attol feltem, hogy elhizik, barmit is adok neki.

2013. jún. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyit, hogy folyton probalkozok ilyen boltban kaphato jetekokkal, de soha nem erdekli semmi. Max csak az, amivel a pocakjat tomheti.
2013. jún. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és mik azok a boltban akapható játékok ?mert az én nyuszim még fiatal de nagyon lusti pedig ha kiteszem a fűre el seem lehet kapni , rögtön visszaugrik a ketrecébe néhe meg is harap meg amikor simogatnám ilyen morgó hangot ad ki ...nemtudom hogyan tudnám magamhoz szoktatni ..sesetleg játékkaél de én sem tudom mit lehet egy nyullal játszani..??
2013. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyúlnak igazából nem kellenek konkrétabb dolgok , tárgyak ő el van a maga kis világában és ő igazából rágni szeret pihenni meg ilyenek.mondjuk azért ha gyakrabban kirakod őt a természetbe vagy csak a szobámba hogy futkározzon és figyelsz rá annyira hogy ne rágondolni szét semmit. Vagy ha vannak könyveid abból is nyugodtan építhetsz neki labirintust úgy hogy szétnyitod és szépen felállított neki már az nagyon jó játék lehet az ő részéről. Neki ezek az izgalmak a játékok mikor ugrálhat szabadon a nyuszik ezt szeretik.
2013. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor majd a labirintust megcsinálom rengeteg könyvem van :)
2013. jún. 28. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok... a másik amit imád, az a függöny tépés... :) de azt is azért, mert totál beletud gabalyodni és azt élvezi, hogy valahogy kijöjjön onnan. Tiszta lökött! :)


3-as, ha te nyuszid harap annak több oka is lehet. De az tény, hogy nem szeretik, ha úgy nyúlsz behozzá, hogy a birodalmában van. Ahhoz, hogy ezt megtehesd ki kell érdemelned a bizalmát, viszont ez sok idő. Nem tudom mennyit van a nyuszid szabadon (ketin kívül) és mennyi időt adtál neki arra, hogy megszokjon téged és az új környezetét, ha még pici, gyanítom mostanában került hozzád. Nem szabad elkapkodnod a közeledést, csak szépen nyugodtan hagyd, hogy a maga tempójában bontakozzon ki. Ne te nyúlj be a ketibe, hanem engedd neki, hogy ő jöjjön ki, amikor neki jó, ne te rohand le, hanem hagyd, hogy ő menjen oda hozzád, és ekkor sem vedd fel, csak simizd... a bizalmat ki kell érdemelni. Próbáld meg beleképzelni magad az ő helyébe, neki minden rémisztő és ijesztő és idegen. Szóval hagyd, hogy hozzád szokjon és akkor nem fog harapni (védekezni) sem.

2013. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt próbálnám ki a helyedben: Vegyél egy wc-papír gurigát, tegyél bele mindenféle finomságot és hajtsd be a végét, vagy tömj a két végébe papítgalacsint. Szúrj néhány lyukat a gurigára, hogy érezze a kaja illatát. Add oda a nyuszinak. Jól fog vele szórakozni, míg megszerzi a fincsiket. :)
2013. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!