Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a frissen...

Mit csináljak ha a frissen született hörcsögöket megeszi az anyja?

Figyelt kérdés
mit csináljak a kicsikkel és az anyával
2009. okt. 15. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
az én hörcsögöm 6szor szült amíg élt és az utolsó almot megette, elég nehezen bírtam, de én úgy próbáltam meg,hogy sokkal több kaját beadni még úgy is,hogy nem baj ha van felesleg és úgy vettem észre,hogy csak azt eszi meg ameliyk nem életképes legalább is nálam ez volt...
2009. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki fehérjedús táplálékot, pl joghurtot, tejfölt, sajtot, mivel fehérjehiány miatt is megeheti őket.
2009. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megeszi a piciket mit adjak neki pontosan ???????hova tegyem ?
2009. okt. 15. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
pl. párizsit, főtt tojást, sajtot, meg ilyesmiket.
2009. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igaz amit először írtak.Adj nekik sok zöldséget,gyümölcsöt.Próbáld még meg itatni is.Nem biztos,hogy mindegyiket megeszi csak a gyengéket.
2009. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ember hozzáér a kicsikhez, az anyjuk megeszi őket. Alomcseréléskor újságpapírral forgd meg őket! Ha csak egyszer is megérintő őket ember, vagy valami idegen test, aminek megérzi az anyjuk a szagát, megeszi.
2010. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!