Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol futtassam az aranyhörcsögö...

Hol futtassam az aranyhörcsögömet?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves fiú hörcsögöm, de nem tudom futtatni, mert mindig bemászik minden résbe, pedig próbálom onnan elüldözni. Ma is próbáltam kivenni, de utána meg alig tudtam megfogni egy doboz segítségével mert nagyon harapós. Csak gömbben tudom futtatni, de abba még akkor is belement, amikor szabadon futhatott volna, mert odaraktam neki. Az baj ha gömbben futtatom? Végül is szeret abban futni, mindig belemegy. Szerintetek?

2013. júl. 1. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell neki venni mókuskereket, vagy hogy hívják... beteszed a ketrecbe és rájön magától, hogy kell használni.
2013. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rebe17 válasza:
A mókuskerék nem mindig jó mert akkor túl hajtja magát. Szerintem, csinálj cipős dobozból egy elkerített részt, de figyeld, nehogy valahol kirágja. Mert így "kitombolja" magát, de még sem hajtja túl magát. :)
2013. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenképp pórázon.. XD
2013. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél karámot.
2013. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gömb nagyon jó, mert szeretik a hörcsögök.

Az én hörcsögöm órákig eltud időzni a hörigömben.

Ha a szabadon akarod futtatni pl: az egyik szobában , akkor

könyvekkel zárjál el minden olyan rést amibe bele tud mászni. Ajánlom, hogy rakd el a höri elől a szobanövényeket.

Ezenkívül építhetsz neki kis játszóteret , bővebb információkat az interneten találhatsz. Vehetsz neki hörcsögpórázt is.

2013. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!