Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol futtassam a hörcsögömet?

Hol futtassam a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Állandóan rágja a rácsot, ezért sokszor kiveszem, hogy szaladgáljon a szobámban. Úgy szoktam csinálni, hogy a két lábamat a falhoz rakom és ott szalad:) De hamar rájön hogy tud kijönni onnan és olyankor már nem akar futni, csak kimászni onnan. Már próbáltam elkeríteni neki egy területet, de mindig ki tud szabadulni. Mit tegyek?

2013. márc. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Van ez a hörcsög sétálógömb. Én abba szoktam őket kiengedni had guruljanak össze vissza és egész nap csak mennek. :D
2013. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szeretem a hörcsöggömböt, mert ha túl gyorsan megy benne, nem tud megállni, és mindennek nekimegy vele, megüti magát. Ráadásul tele van szellőzőnyílásokkal és pisi-kaki minden megy ki belőle... Egyébként max 10 percig lehet benne futtatni, legalább is a boltban ezt láttam a dobozán. Kérdező, én is így szoktam futtatni az enyémet, és ha kimászik, visszateszem. Vagy dobozokkal szoktam leválasztani neki egy nagyobb sarkot, és onnan nem tud kijönni. De vigyázz, mert a hideg padlón felfázhat!
2013. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha igazán szelíd ellehet engedni ágyon is. Ha ismer téged nem fog elszaladni
2013. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én levekszek az ágyra,én pihenek,őfutkorászik.Van a gömböm is,meg létrám is.Azt nagyon szereti.
2013. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Első, neked is jó lenne egész nap egy fekete gömbben b★sztatódni, nem,
2013. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó mondja! Abban a gömbben nem lehet sokáig futtatni! Szegény höri egész nap abban van?! :O
2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha a kérdésre válaszolnátok, inkább privát üzenetben szidjátok egymást, ne az én kérdésemben.
2013. márc. 21. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi. :D De ezzel is azt hangsúlyozom, hogy a hörcsöggömb nem jó nekik. Inkább dobozokkal keríts el neki egy nagyobb helyet!
2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!