Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac takarítás?...

Tengerimalac takarítás? /többi lent/

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy megyek nyaralni mamámékhoz más fél hétre és jön velem a malacom is utána pedig én haza mennék mert 2 nap múlva már mennék is nyaralni a családdal és mivel mára nem nagyon tudom bízni három napra pedig nem hagyom otthon egyedül ők fogják etetni. na igen és az a helyzet hogy minden nap szoktam takarítani mert tiszta pisi az egész és ezt a három napot valaogyan ugy szeretném megoldani hogy amáméknak ne keljen takarítania.tegyek a forgács alá macska almot? vagy mit? pelletet? csak aróól azt hallottam hogy nagyon drága. :(

lécci segítseek!

előre is köszi



2013. júl. 3. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. NEm értem minek takaríod mindennap,én hetente egyszer szoktam és nem pisis semmit. Mekkoraa ketrec amibe tartod őket? És ketten vannak?
2013. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se értem pontosan, mit kérdezel, miért lesz tiszta pisi, de a forgács alá nyugodtan tegyél pelletet, nem olyan drága és megköti a szagokat, a forgács nem ázik át olyan hamar. Én mindig teszek alá, mondjuk nem boltból veszem... (és nem is fatelepről)
2013. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én se értem, hogy miért kell naponta... a megoldás, hogy sokkal több almot szórsz be nekik, alá mehet a pelle, és így megnő a nedvszívó képessége.
2013. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az egy olcsóbbmegoldás ha több a forgács, szagelszívónak pedig a macskaalom is jó. a pellére ha nincs pénzed semmi gond, de pokrócot meg ilyeneket, semmi éle képpen ne rakj alájuk. :)
2013. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!