Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen legyen a nyúlketrec?

Milyen legyen a nyúlketrec?

Figyelt kérdés
Most szeretnék készíteni nyuszijaimnak ketreceket az oldala zsalutáblából lesz de milyen legyen az alja amit jól tudok fertőtleníteni például ha fialnak utána egyébként a ketrecek mérete: hosszúsága:80 cm szélessége:60 cm Magassága:40 cm.Előre is köszönöm szépen a válaszukat :)

2013. júl. 3. 12:46
 1/4 anonim válasza:
olyan fa legyen az alja amit könnyen tudsz letörölni pl. valami kemény fa !! + forgács + fa amit rághat + itató
2013. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem lesz alatta forgács wc lesz bent neki a többit tudom mit kell berakni a fát bármilyen nem lehet normálisan fertőtleníteni
2013. júl. 3. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... A műanyag lenne a legjobb alá, bár gondolom azt nem tudjátok megoldani. Azt a legkönnyebb tisztítani, illetve az a legpraktikusabb. De ha erre nincs lehetőség akkor én is fát ajánlok. Valami olyasmit ami nem rohad el könnyen, mert hetente egyszer tisztítani kellene. Egyébként mekkora a nyuszi? Lehet jobban örülni egy 100*60*40-esenke, szerintem nagyobb futótávolság kellene neki. Egyébként az se jü ha alacsony lesz a teteje, mert bezártág érzete lesz, inkább azt ajánlom csináljatok egy 50-60 centi magas at, és vegyétek le a tetetejét hogy az nne legyen neki rajta, így nem lesz ezártság érzete! :) Ezt fontos tudni hiszen ha azt akarod hogy jólérezze maágt a ketrecbe akkor csökkenteni kell a bezártság érzetet. Nekem 2 tengerimalim van és ők is nyúlketrecbe vanna (120/65/60) és nagyon jól érzik benne magukat, szóval neked is ajánlanék egy kicsivel nagyon ketrecet, és azt hogy ne legyen teteje;)) Hidd el a nyuszi nagyon örülni fog, és meg fogja hálálni:)
2013. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom megoldani hogy levegyem tetejét mert 20 ketrec lesz a méret ez marad ezt egy tenyésztő mondta hogy igy jò egyébként kosorrù törpe és mini kosorrù lesz
2013. júl. 4. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!