Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nehéz egy vadászgörényt...

Bundik botond kérdése:

Nehéz egy vadászgörényt tartani tehát nevelni olyanra hogy kezes legyen hogy lehessen simizni meg hogy szobatiszta legyen hogyha kiengedem?

Figyelt kérdés
Almostálat rakok a sarokba természetesen
2013. júl. 3. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól helyről veszed, eleve szobatiszta és kezes, de igazi egyéniségek, és még nem láttam nem hisztiző görényt. Ilyenkor nyugodt szívvel harapnak vagy figyelmen kívül hagyják az almostálat, mert épp bosszút akarnak állni. Ez még a legjobb görényeknél is előfordul. A minek sztrájkol, mert nem jöhet fel az ágyra és nem jöhet be a konyhába. (Vagy mert nem vetheti le magát a szekrényről, nem rángathatja ki a kábeleket, nem szedheti szét a mélyládát, nem haraphatja le a lábujjamat és nem ehet szemetet.)
2013. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy a görényt is csak simogatni kell kiskorában+úgy nevelheted szobatisztára, ha a végterméket az alomba rakod és megmutatod neki
2013. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!