Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér mosás? (többi lent)

Egér mosás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előző kérdéseben írtam, hogy az egér ami itt lakott nálunk beszorult a ragacsba. Kivettem. Betettem egy vödörbe, egy kupakba van neki víz, meg egy kis kovka sajt. Viszont szegény teljesen össze van ragadva, az egész bundija ragacos. Menni is aligtud, mindenhez odaragad. Mivel tudom lemosni? Próbálja magát mosni több kevesebb soikerrel. Mert ha nem lenne ilyen ragacs szegény akkor kivinném a határba, és elengedeem, de így Ő is beragad valahova.



2013. júl. 4. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kis higítót tegyél egy ruhadarabra és óvatosan törölgesd le a szőrét, a szemébe ne menjen. Meg a tiedébe sem.
2013. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
flórasept jór rá? Nem találok hígítót
2013. júl. 4. 11:40
 3/6 Kovács Laci 88 válasza:

Ez a fajta egérragasztó olyan, hogy szinte semmi sem viszi le.. az oldalára viszont rá szokták írni, mégis mivel lehet leszedni!!! Doboz oldalát olvasd el a ragasztónak!

Ha kiviszed a határba, ott nem lesz életképes megfogja egy egerészölyv, és megeszi, és meghal a ragasztótól. Ne vidd.

2013. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább ha megeszi egy ragadozó akkor hasznosul. Elég elvetemültnek kell lennie annak, aki kikaparja az egérragasztóból az egeret és hőst játszva meg akarja menteni. Miért tettétek ki egyáltalán a ragasztót? Egyszerűbb egy élvecsapdát kitennetek, bár gondolom apum rakhatta ki, aki helyesen belátja, hogy egy egérnek nincs keresnivalója a lakásban, kamrában, de még a sufniban sem.
2013. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen! Dehogy jó rá! Egyrészt megöli, mert az fertőtlenítőszer. Másrészt, te hülye vagy, ne haragudj? Az fertőtlenítő (mint már írtam is), nem oldószer vagy hígító!

Komolyan érdekelne, hogy mire gondoltál, miért lenne az jó rá, vagy mi lett volna vele a célod.

2013. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Benzin, sebbenzin, gázolaj, aceton, stb. az oldószere, de sajnos ezek a szerek is elég mérgezőek, főleg az ilyen kicsi állatokra, mivel bőrön keresztül felszívódnak és a gőzük sem egészséges. És nem egyszerű eltávolítani még ezekkel sem. A legjobb levágni a szőrt ollóval, de gondolom egérnél ez sem egyszerű eset. Úgyhogy sajnos sokat nem lehet tenni.
2013. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!