Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá apukámat,...

Hogyan vegyem rá apukámat, hogy születésnapomra vegyen nekem egy törpenyulat?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta,hogy ha meggyőzöm apukámat akkor kaphatok egyet.SEGÍTSETEK légyszi!
2013. júl. 4. 14:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ok,akkor elhiszem de én ezt olvastam!Amúgy én is 11éve dolgozok állatok közt(kutya,macska,tengerimalac stb).És 6évig tanultam a háziállatokról.Amúgyis mondom hogy bemásoltam a nyúl szövegét!
2013. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Amúgy örülsz hogy tönkretetted egy kislány napját?
2013. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy 11 éves vagyok most leszek 12,és igen van aki durván ír nekem
2013. júl. 9. 11:51
 24/40 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!Nekem írták azt hogy szerencsétlen,azért írtam hogy tönkre tették egy kislány napját!(én is gyerek vagyok)Amúgy aki azt írta hogy szerencsétlen azt l*rom!!!!!!!!Ezzel ő lett szerencsétlen!!!!
2013. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
oké,de tényleg vannak durva és nagyon bunkó emberek
2013. júl. 9. 12:55
 26/40 anonim ***** válasza:
Nekem mondod?!Borzalmas,szépen nem lehet megfogalmazni?!~:(
2013. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Neked nem való nyuszi pici vagy még hozzá még megunnád 2 hét alatt várj fél évet ha még akkor is szeretnél akkor kérjél először olvass utána beszélgess tenyésztőkkel dönts el hogy milyet szeretnél hisz sokféle van mini kasmir,mini kasmir szatén,oroszlánfejű törpenyuszit,holland törpe nyuszit,holland szatén törpenyulat,Kosorrú törpenyuszit,szatén kosorrú törpét,vagy kasmir törpe kosorrút,vagy szatén kasmir törpe kosorrút.nézd meg hogy milyen tenyésztőtől veszed.
2013. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Óóóó kislányok, jót röhögök rajtatok :DD

Ez volt a nagy bunkóság? A szerencsétlen szó?


Jobb, ha hozzászoktok, ilyen a világ! Nem anyuci-apuci segge alá kell bebújni!

2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
már mindennek utána olvastam,de úgy is januárban (az kb. fél év) felvételizek és ha az jól sikerül akkor kérdezem meg
2013. júl. 9. 13:25
 30/40 anonim ***** válasza:
na az jó sok sikert a felvételihez meg a kis nyuszihoz is látom 13 éves vagy van egy 16 éves nyuszi tenyésztő vedd fel vele a kapcsolatot én is szoktam vele beszélgetni jófej a bubble bunny tenyészet az övé ha akarsz beszélgetni vele akkor ő hasonló korú mint te :)
2013. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!