Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá apukámat,...

Hogyan vegyem rá apukámat, hogy születésnapomra vegyen nekem egy törpenyulat?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta,hogy ha meggyőzöm apukámat akkor kaphatok egyet.SEGÍTSETEK légyszi!
2013. júl. 4. 14:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%

16 évesen nem lehet tenyésztő, maximum szaporító.

A tenyésztéshez rengeteg pénz kell (több millió ft), kiállításokra járni, genetikát tanulni és még sorolhatnám.

2013. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

elmondanád mi kerül több millió forintba?

egyébként elég sok neves tenyésztő nem hordja a nyulait kiállításra mert ettől az évtől kezdve csak szín tenyésztett állatok kaphatnak hivatalos fül tetoválást és származásit egyébként honnan tudod hogy nem jár kiállításra hisz csupán 2 neves kiállítás van Kondoroson és Herceghalmon egy évben ez a két kiállítás van.

2013. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

Külföldre szívem, külföldre.. Ezzel meg is válaszoltam a pénz-kérdést.


4 tenyésztő van Magyarországon, a többi mind mocskos szaporító. Őket nem érdekli, hogy genetikailag hibás nyulak születnek, az sem, hogy tönkreteszik a vérvonalakat. A lényeg a pénz.. Éljen..

Már 16 évesen így keres pénzt, mi lesz később, amikor majd fenn kell tartania a lakását??? Eladja a kölykét?


Gratulálok, ez Magyarország, a BALKÁN...

2013. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
elmondanád melyik az a 4 tenyésztő?
2013. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Fürgetalpak, Hunny-bunny, Wonder bunny, a 4. nem jut eszembe, de google-ban biztos megtalálod.
2013. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
ahan szóval a wonder bunny is jó tenyésztő jó tudni csak az a baj hogy megszívtam vele két nyuszit hoztam tőle és az egyik keverék a másik meg meghalt kokcidiózisban de nem baj biztos úgy van ahogy te mondod Lilla is 20 éves nem hiszem hogy ő is több millió forintot költ a nyulaira -_- a hunny-bunny tényleg jó tenyésztő de ő miniket tenyészt amugy jó tenyésztő még a Koczka Szabina is meg Guruz Kitti meg a makkocska tenyészet is meg Vétek Tímea is jó tenyésztő
2013. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy használd a vesszőket, majd akkor megértem azt, amit írsz.


H-lye kis taknyos.

2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

honnan gondolod hogy gyerek vagyok azért mert nem

rakok vesszőt bocs már hogy kiesett az a billentyű egyébként 20 éves vagyok

2013. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és légyszíves ne mondjatok előítéleteket másról.köszönöm
2013. júl. 10. 11:59
 40/40 anonim válasza:
Milyen jegyeid vannak??Nekem úgy engedték meg a szüleim a nyuszkót,hogy évvégén 4-5 jegyekre zártak.Mutass sok aranyos képet nekik.Előbb nyaggasd anyukádat,majd ha ő bennt van akkor meggyőzi apukádat.Sok sikert :-)
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!