Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek 2 tengerimalaca van ne...

Akinek 2 tengerimalaca van ne válaszoljon! Vélemény? (alul a többi)

Figyelt kérdés
Én nem értem, engem zavar h akinek 2 tengerimalaca van az azt hiszi h ha egyedül van egy tengerimalac akkor már bánatos.. de szerintem ez nem igaz.. hisz az enyém nagyon boldog, dorombol, ugrándozik és ha hallja h jövök fut hozzám! Akiknek egy tengerimalacuk van azok szerint nem bántó kicsit és szerintetek nem van a tengerimalacotok megelégedve veletek?
2013. júl. 10. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Na,én az ilyenekre uszitanám rá az Állatmentőket!-.- Honnan a jó francból veszed te az ,hogy az az állat boldog.Honnan??Motyog az öledben,meg odabújik hozzád,IGEN kötödik hozzád az lehet,de most komolyan bezárlak örök életedre egy panelházba és berakok melléd egy lovat.Boldog leszel ugye?És még az is,hogy leírtad,hogy azért nem veszel neki társat mert azt szertnéd,hogy jobban kötödjön hozzád.Na eerre mondják,hogy valakivamagánakvaló,önző..Ez is csak a saját éredeked szemelött tartása..Nem veszed észre,hogy az a szegény állat szomorú??Vagy este is mellette vagy??Együtt alszotok??Iskolába is elviszed?Amikor sír megvigasztalod?Megérted,hogy mi bántja??JA,NEM!!AKKOR MÉG SEM OLYAN BOLDOG!MÉGSEM ÉL OLYAN ARANYÉLETET,AMILYENNEK TE AZ LEÍRTAD!!Elcseszed az életét annak a szegény malacnak meg van nyomorítva.Én is elvenném tőled.Az ilyen ne tartson állatot!!Neked elég lenne egy plüssállat!TUDOM,HOGY EZ A KOMMENT MOST AZ EGYIK FÜLEDEN BE A MÁSIKON KI!!DE AZÉRT ÉRDEMES LENNE ELGONDOLOKODNOD,NEM CSAK NEKED,HANEM A TÖBBI OKOSTOJÁSNAK IS,AZON AMIT FÜNNT LEÍRTAM!!
2013. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Jó,a tengerimalacok társas lények.Anyáék még régen tartottak az egyik elpusztult és akkora kötődés volt a két állat között,hogy a másik is elpusztult bánatában.Nyilván jobb ha többen vannak.De nem kell így kioktatni a kérdezőt és nem kell az állatvédőkkel fenyegetőzni.Kimennek de ugyan mit csinálnak?Ha kap eleget enni,inni takarítva van a ketrece tehát jól van gondozva az állatvédők nem viszik el csak mert egyedül van.Ezen kéne gondolkozni.


Én is akarok venni (nem egyet).De ha egyet vennék akkor se lenne gond.Jobb neki ha van társa de nem biztos,hogy egyedül annyira szenvedne.

2013. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!A tengerimalac csapatállat,fajtársaival van igazán el!Te nem pótolhatod a társait!Ismerek olyan embereket akiknek 2-3 évvel hamarabb haltak meg a tengerimalacaik,mert egyedül tartották őket!(Tapasztalat,hobbi tenyésztő vagyok.)
2013. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!