Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran kell takarítani...

Milyen gyakran kell takarítani, egy Aranyhörcsög ketrecét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hetente szoktam almot cserélni.De 3 naponta kiemelem azt a forgácsot amit WC-nek használ.1 hónaponta meg nagytakarítast csinálok,azaz az alomtálcát ki is mosom.:D
2013. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Axhucsina ***** válasza:
Én is 1 hetente almolom, és a wc-sarkát naponta is ki lehet szedni. 2 hetente ki szoktam mosni a kerekét, itatóját, tálját fertőtlenítővel.
2013. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pisis sarkából a kis almot minden nap kiszedem és tiszta forgácsot teszek a helyére ami a ketrecében van abból.


Akkor takarítom ki az egész ketrecét amikor már érzem hogy büdös. Ez amúgy mindenkinél másképp lehet, mert ez attól is függ hogy mekkora ketrecben van a hörcsög. Pl. az én két aranyhörcsögöm óriási ketrecekben vannak, az egyiknek ráadásul olyan van hogy két óriási ketrec van összekapcsolva csőrendszerrel. Kb. 3 hét után lehet érezni hogy már takarítani kell.


De az átlag hörcsög tartó gazdinak csak olyan ketrecben van a hörije, akinek ketrecét kb. heti 1 alkalommal kell takarítani.


Az enyémeknek luxus otthona van. :)


Amikor kitakarítom a ketrecüket, akkor nagyon alapos munkát végzek, fertőtlenítek is és a játékaikat is megmosom, megtisztítom alaposan.

2013. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az észrevèteleket!
2013. júl. 13. 15:04
 5/5 anonim válasza:
Amilyen gyakran hajt végre bélsár ürítést.
2013. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!