Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két malackám van, de külön...

Ha két malackám van, de külön ketrecben élnek, ez jó megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őket. Két fiú testvérpárról van szó. Nem tudom őket együtt tartani, mert bunyóznak. Előtte kutya bajuk nem volt, de ahogy hozzám kerültek, lett házuk, tágasabb lett a terük, el kezdték piszkálni egymást. Három hóaposak. Próbáltam egy ketrecen belül elválasztani őket, de a ketrecben így nagyon kis területük volt. Most vettem még egy ketrecet. Minden nap összeteszem őket kb.: egy órára, hadd játszanak. Szombaton leszek itthon, akkor egész napra összeteszem őket, megnézem változott-e a helyzet. De ha nem, így nem lesznek depressziósak?
2013. júl. 11. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy amikor együtt voltak, akkor a házon bunyóztak. ha veszel még egy házat, akkor lehet, hogy megoldódna a helyzet.
2013. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem. de az egyik annyira félős, hogy a másik fenekében volt állandóan. A dominánsabb meg ennek nem örült.
2013. júl. 11. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
furcsa. na majd szombaton meglátod.
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én próbálkoznék az összeszoktatással inkább, nem tartanám külön őket.Az én lány malacaim is sokszor bunyóztak, megharapták egymást.A legkisebb (mert 3-an vannak) szerzett több harci sérülést is pl. kitépte a legöregebb állandóan csimbókokban a szőrét, megharapta a fülét meg hasonlók.Igazából jobb ha lejátszák a dominancia kérdést mihamarabb mert utánna elvileg már jól meglesznek.Az enyémek is most úgy fél év után már jól megvannak, de én sosem szedtem szét őket.
2013. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha elintézik a nézeseltéréseket, mikor verekednek szdd őket szét, de ne ved ki egyiket se, csak álj közélyük. Aztán ha sehogysem oldódnak meg a rpoblémák, akkor külön ketrebe egymás melett tarsd őket, hogy tudjanak beszélgetni meg stb!!
2013. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!