Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot javasoltok...

Milyen állatot javasoltok macska mellé? Valamilyen emberbarát állatkára gondoltam (nem kutyára)

Figyelt kérdés
Közepes méretű kert is van, de a házban szeretném tartani

2013. júl. 17. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sajnos ez sok mindentől függ, nyilván egy idősebb görénnyel nehezebb a helyzet, mintha egy kicsit viszel haza, úgy talán könnyebben megbarátkozhatnak. de szerintem olvass a neten így utána, hogy görény és macska együtt tartása.

amúgy olvastam róla sokat (mert én is görit akartam, de végül degut vettem, mert a göri túl drága lett volna :/), és azt tudom mondani, hogy nagyon barátságos. idegeneket haraphat meg félelemből. a másik oka, amiért harap, az az, hogy a játékból harap, erről neveléssel le lehet szoktatni. ja és emellett intelligens állat. még sétáltatni is lehet. én szívesen lennék göritulajdonos :)

2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csincsilla.
2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!