Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom nemigazán...

A tengerimalacom nemigazán eszi a szénát, mért?

Figyelt kérdés
Elutazok 2 napra és a ketrecében csak sok széna lesz és táp.Elég ez neki?Mert sok salátát szoktam adni neki meg füvet és nem lesz alkalmam ezeket adni neki..nemfogja azt várni hogy mikor adom már?Vagy szoktassam le a salátáról, kevesebbet adjak neki hogy ne szokja meg hogy mindig azt eszi?

2013. júl. 18. 21:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még aztszeretném kérdezni hogy nemfog hiányolni?Mert mindig simogatom meg ilyesmik, nemfog sipákolni vagy vmi mert egyedül lesz?
2013. júl. 18. 21:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, amikor elmész tegyél be neki egy fej salit, de ne túl sokat, ert csak megrohad, rakj neki bőven szénát, ha éhes lesz megeszi, illetve sok táp is legyen neki, és sok víz:) azért 2 nap nem a világvége, ki fog bírni annyit nélküled, ha jól lesz tartva meg ilyenek, nem fog történni semmi gond:)) Nem kell amúgy leszoktatni a saliról, jó ez ha eszi, csak max most nem fog kapni. Hiszen ha beteszel egy fejet, az egyik nap lesz neki, és csak a másik nap nem fog kapni így végülis csak 1 napig nem lesz salija, annyit meg ki fog bírni. Egyébkéntha nagyon nem akarod otthonhagyni, én azt szoktam hogy osztálytárshoz, baráthoz, szomszédhoz átviszem és ennyi. Aztán ők adnak neki mindent, szóval lehet hogy neked is ez lenne a legjobb megoldás hogy mondjuk osztálytársadhoz elviszed aki ott lakik a közelbe valahol:)) DE ha semmi képpen ne tudod megoldani, akkor ellesz otthon is:))) Ha bármi kérdésed van a tengerimalacokkal kapcsolatban, írhatsz üzit, bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok:)
2013. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is utaztam már el 3 napra is és fpgok is jó mondjuk nekem etették de addig az enyém se volt kivéve,játszani vele de nem lett semi baja .) amint hazamentem mert ki is vettem simizni,játszani .)
2013. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!