Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom, hogy szeret a...

Honnan tudom, hogy szeret a tengerimalackám?

Figyelt kérdés
Vannak olyan jelek,vagy mozdulatok vagy bármi,amibol ezt tudni lehet?:)

2013. júl. 18. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem éppen intelligens állat, tehát nem valószínű, hogy a saját állapotán kívül bármit is jelezni tudna feléd.
2013. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Esetleg az, hogyha megfogod, akkor nem szalad el, nem vinnyog, ugrál, karmol a kezedben és ha simized, akkor "rezeg" és duruzsol. Másképp nem nagyon tudják kifejezni az érzelmeiket, mert nem kötődnek az emberhez úgy, mint pl.: a kutya és a macska.
2013. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs különosen ilyen. Hány éves vagy amúgy?
2013. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret:)
2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
15vagyok,és csak érdekelt:)
2013. júl. 19. 05:22
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudják nagyon kimutatni. Ahog az előző válaszokban is mondták ha nem szalad el meg ilyenek, akkor szerethe. Persze ha elszaladnak meg ilyenek, akkor sem kell megijedni hiszen félénkek, zsákmány állatok, így hátha félnek az sem nagyon meglepő enyéim is félnek, pedig már fél éve itt vannak mondjuk egikü már nagyon bátor, de a másik még nagyon fél, pedig rengeteget foglalkozok velük. Szóval ez a malac személyiségétől, függ:)
2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
0%
egy tengerimalac hülye már bocsi de mint az aranhörcsög az se értelmes tehát ő nem fog téged szeretni bármit is magyaráznak itt a nagyokosok annyi agya van mint egy hangyának egy törpenyúl pl már tud szeretni nekem az van és azok valamivel értelmesebbek lehet őket tanítani stb.. egy tengeri malactól ne várj semmit azt csak eteted itatod meg örül ha szaladgál ennyi.
2013. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
ki tudják mutatni a szeretetüket sokan butának gondolják őket de nagyon értelmes állatok csak ismerni kell őket
2013. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem okosak, ez egy tévhit.Ha például összehasonlítod egy házi patkánnyal, akkor máris szembetűnő a patkány mentális fölénye.
2013. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nekem 3 tenegrimalackám van,és igen is kötődnek az emberhez.Bár nem a személyedet,és nem olyan fajta szeretet mint amilyet az emberek,vagy kutyák fejeznek ki,hanem tudja,hogy hozzád tartozik,ismer.Ha már nem fél tőled,az betudhatod annak,hogy "szeret".:)
2013. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!