Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe halt meg a tengerimalacká...

Mibe halt meg a tengerimalackám, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 napja,hogy meg halt szegényke de nem tudom mibe

nem hülhetett,ki kapott inni vizet naponta frisset réptá uborkát és minden másnap szénát közel 4 éves korában szombaton reggel nem volt semmi baja olyan 10-óra tájba elmentem a reggelit megkapta ugyan aznap csak szénát kapott (de sose volt éheztetve) életébe semmilyen betegséget nem kapott el hazajöttem és ott feküd az akvárium egyik sarkába pont jött a vihar nyitottam volna tárra az ablakot(akkor értem haza) és látom hogy ott fekszik békésen de közelebről megnézve láttam hogy szegényke már nincs közöttünk,lelki ismeret furdalásom van

azóta sírok idegesítő volt néha a a vinnyogása minden nap volt simogatattva és minden másnap ki is vettem ami a legjobban fáj hogy else temetthettem anyukám kivitte a lenti kukába..De ő nem oda való volt hogy legyen így jobb az életem? nem tudok az ablakhoz menni mert ő ott halt meg .Tegnap próbáltam imádkozni gyertya fény mellett mit tegyek hogy elengedjem bennem tovább él de nehéz és ha vissza gondolok hogy nem hallom a visítást vagy mást még most is sírva fakadok.



2013. júl. 7. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
A hörcsögök 3-4 évet élnek, nyilván ezért pusztult el.
2013. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Elnézést, félre olvastam a kérdést.


Észrevettél rajta az azt megelőző napokban furcsa dolgokat vele kapcsolatban? Hangulat változást, vagy egyebet?

2013. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél egy másik tengerimalacot az talán felvidítana (nem erőltetésből mondom).Én azt hallottam,hogy 3 éves kor felett nagyon könnyen eltávoznak.Ja és nagyon sajnálom.Őszinte részvétem. :(
2013. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

2 oka is lehetett:

~ammóniamérgezés a nem szellőző terrárium miatt.

~depresszió, mert egyedül tartottad szegényt.

2013. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
44%
lehet, hogy öreg volt már, vagy ezt a meleg időjárást nem bírta. sajnálom :(
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem semmi ugyan az volt a viselkedése csak reggel sokáig kocogtatta a fogát. semmi.abba reménykedek hogy legalább gyors halála volt és nem szenvedett sokáig.Még most is sírok és Máté Péter-t meg ilyen zenéket halgatok meg hősies beszédeket szegényke Reggel még ugyan az volt mint általába. Húst sincs erőm enni anyukám meg csak lekezel hogy nem az én hibám meg genetikai hiba lehetett vagy szívroham mert elég nyugodtam feküdt ott
2013. júl. 7. 22:17
 7/22 A kérdező kommentje:
és köszönöm a részvétet ;( bár a terhet nem adhatom másra de ez jobb érzés
2013. júl. 7. 22:18
 8/22 A kérdező kommentje:
4 évet így töltött le ablak melett mert téi malacka volt és fel ért addig hogy nyújtozkodjon és nyitva volt.
2013. júl. 7. 22:23
 9/22 A kérdező kommentje:
4 évet így töltött le ablak melett mert téi malacka volt és fel ért addig hogy nyújtozkodjon és nyitva volt.nem a levegő volt
2013. júl. 7. 22:24
 10/22 A kérdező kommentje:
Minden részvétet köszönök de nem tudtok tanácsot arra hogy hogy könyítsek a lelki ismeretemen?
2013. júl. 7. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!