Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl tartásról mesélnétek...

Törpenyúl tartásról mesélnétek, saját tapasztalatok stb?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnek nem a Google a barátod, és a weboldalak.Köszi :)

2013. júl. 19. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok törödést igényel, ketrecben nem érdemes egész nap tartani. Szobatisztaságra tudtam taítani, úgy hogy netről rendeltem "nyuszi wc-t" :D Igy abba piszkolt bele, nem bogyózta össze az egész lakást :D Minőségi táp, alomnak a macska almot ajánlom, jól felszívja a pisit és nem ragad a szőrébe plusz nem büdős. És hát igen, állatorvoshoz is kell vinni ! AZ első nyuszim nem vittem, és abba pusztult bele hogy megcsípte egy szúnyog. A következőt vittem, és láss csodát él :)
2013. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk ketrecbe van de jó nagyba,az enyém nem igazán szereti ha nyúzzák,ezért hogy szabadon legyen kiszoktam őt rakni legelni és rárakok egy vas ketrec szerűséget,ott kukucskál,legelészik,ugrál
2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Szerintem nem kell annyira elkényeztetni mint ahogy az első kommentelő írta,mi nem hordjuk állatorvoshoz nincs nyúl wc-je és teljesen jól érzi magát.Mi egyébként forgácsot szoktunk alá rakni,az jó puha,és jól szívja a nedvet.

és nem csak tápot kell nekik adni,mi többet adunk neki zöldségeket mint tápot,vízet nem kap így abból nyeri ki a nedvességet.

2013. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló, amit az első válaszoló írt az nem elkényeztetés, hanem rendes állattartás..igenis orvoshoz kell vinni, ha baja van és oltatni is kell. Ez nem elkényeztetés, hanem alapelvárás, ha állatot tart valaki.
2013. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A törpenyuszik sok odafigyelt igényelnek, figyelni kell az etetésre, a megfelelő tisztaságra, akár nagy melegben többször friss vízre, kinti futkosásra, nyugalomra, és a biztonságra.Állatorvoshoz is kell vinni( oltás, estetleg körömvágás stb.)De ha valaki ezt válalja, akkor rengeteg öröme lesz a kisnyulakban, a legtöbb nagyon gyorsan kézhez szokik, és sokáig marad a gazdája kis kedvence :-)
2013. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves #3. válaszoló! Lehet,hogy én akkor elkényztetem a nyulaimat,de inkább legyen elkényeztetett, mint myxomatozis-os ill. folyadékhiányos(akár hőguta ebben a melegben)!!!!
2013. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!