Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem jó csivava...

Ajánlanátok nekem jó csivava tenyészeteket? Saját tapasztalatok? Árak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok,nagyon szép és egészséges kutyuskát vettem tőlük! 130ezer volt és szuka. Bátram ajánlom!
2011. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem ezek szimpatikusak...árat nem tudok de gondolom 100 ezer körül vagy a fölötte:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha most akarsz venni, akkor ajánlom a szüleimet, nekik van eladó. A szülô törzskönyvezett, az unokatesómék tenyésztik, és a szüleim is mindig eladják a piciket. Mutathatok képet róluk.
2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szülő törzskönyvezett?Melyik?Kiállítási eredmények,tenyésszemle?

És a kölykönek van törzskönyv,oltás,chip?

Mindig eladjátok a kiskutyákat?Gratulálok!Hány alom van évente?

A leírtak alapján szaporítás,amit csináltok.

Kérdezőnek:hívd fel a MEOE Ázsiai és Törpekutya Klubját,majd Ők ajánlanak megbízható tenyésztőt.

Elérhetőség:Gróf Szilvia,06 70 9789820 vagy 06 70 9789821.

Egy telefont megér,biztos hogy szívesen segítenek.Mindig örülnek az olyan normális érdeklődőnek,aki nem szaporítótól vesz kutyát,hanem korrekt tenyésztőt keres.

2011. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
De nagy a szád, csak tanulnál meg olvasni!! Törzskönyvezett a szülô és a kutya is. Mint mondtam, az UNOKATESóMÉk a tenyésztôk, a szüleimnek 2 anya kutya van, ha szülnek eladjuk ôket. Az unokatesómék kutyáinak a trófeáitól roskadozik a polcuk, úgyhogy megnyugodhatsz, jó tenyésztôk. Mindig megveszik a kutyákat. Tôlünk is és tôlük vesznek rendszeresen külföldrôl is.
2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként sem értem miért baj, ha mondjuk a szüleim eladnak egy kiskutyát, ami törzskönyvezett, fajtatiszta anyától van, jó család háttérrel. Az ilyen kutya semmivel sem kevesebb egy olyantól, amit tenyésztô ad el. Ja de mégis, az ára.
2011. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 panettone ***** válasza:
15:30 esetleg a kennel nevét megtudhatjuk? Ha korrekt tenyésztőka rokonaid akkor tuti nem bánják ha megskubizzuk a honlapjukat, amúgyis olyan jó ciuki csiviket nézegetni.
2011. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te annyit írtál,hogy "szülő törzskönyvezett".

Ettől nem biztos,hogy a kölykök is azok,mivel sokan nem kérik ki a kicsikre a törzskönyvet.

2011. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a honlapjuk, vagy van e, majd megkérdezem. Én telszámot szoktam megadni, ha valaki akar kutyust. De belinkelem a két kedvencem a mostani alomból :)

Szerintem nagyon édesek.


[link]

2011. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!