Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Moha falhoz milyen rácsot...

Moha falhoz milyen rácsot ajánlatok és milyen mohát? Rácsot hol tudom megvenni? Esetleg saját tapasztalatok, képek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jávai moha, meg valami finom háló.

Mint amibe a kivis dobozt szokták csomagolni.

Vagy valami halászháló horgászboltból.

De lehet ráccsal is, kertészboltban lehet kapni kis lyukú műanyag rácsot. Azzal egyszerűbb, mert merevebb.

2012. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bamboochatheone ***** válasza:
Keményebbfajta szúnyogháló?
2012. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Bocsi én kicsit tudatlan vagyok és nagyon érdekel.Moha az miért jó falhoz vagy mit szolgál?Vagy valami kerti díszítés?
2012. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bamboochatheone ***** válasza:
Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika
2012. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A szúnyogháló elég sűrű.


(akváriumi hátteret lehet belőle csinálni)

2012. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Régen csináltam olyat, hogy amibe tartottak a zöldségesek gyümömcsöket pl egy olyan fekete műanyag doboznak a rácsos az alját körbevágtam, és arra rádamiloztam rá a jávai mohát, csak én a talajra tettem le fűnek. Kicsit barnult mert kevés volt a fény, de amúgy jó lett volna. Az egy teljesen merev rács volt ugyebár.

[link]


Vagy pl festékboltban árulnak olyan műanyag rácsot, amit a falfestéshez használnak, azzal szedik le a hengerről a fölösleges festéket. Az is jó, csak az fehér és ha kivillan a moha közül, elég randa.

2012. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bár ahogy elnézem létezik festőrács feketében is, ez pl jó hozzá: [link]
2012. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Platypus ***** válasza:

Semmiképpen ne jávai mohát vegyél. Nem szép a formája és pocsékul tapad. Valamilyen igazi Vesicularia fajt érdemes használni, a karácsony és a szingapúri egyszerűbben nevelhetőek. A weeping nagyon szép de igényesebb.


Gazdaboltban lehet venni ilyen vastag műanyag szúnyoghálót, annak van tartása de még rugalmas eléggé. Az egy jó cucc ilyesmire. Én riccia gyepet csináltam ilyen hálóval.

2012. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szerintem a keményebb szúnyoghálót fogom használni, és fű imitálásához melyik fajta mohát ajánljátok?
2012. dec. 2. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig egy időben kerestem és akkor csak ilyen vékony szar szúnyoghálót lehetett kapni mindenhol, aminek nem volt semmi tartása.
2012. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!