Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mi legyen?

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos pár napja hunyt el az egyik hörcsögöm és szeretnék egy újat, egy vadas dzsungáriait. Mivel az első hörcsögöm is olyan volt, ő volt a kedvencem és nagyon szerettem, így hát egy hozzá hasonlót kívánnék. Tudom, hogy nem lesz ugyan olyan, mert más személyiségek, de akkor is...:)


Hát, tenyésztőtől vennénk, de nem nagyon tudunk, mert ami van, az vagy csak aranyhörcsöggel foglalkozik, vagy éppen nem tart dzsungáriait, vagy nincsen vadas színben és már csak a kereskedés maradt. Szerintetek? Kereskedésből vegyek?


Az egyik aranyhörcsögöm is kereskedésből való, és eléggé félős... Báááár, szerintem nem is lenne az, ha nem olyan körülmények között került volna hozzánk, de már 3 hónap után azért kezd egy kicsit bátrabb lenni.:)



2013. júl. 19. 10:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem inkább tenyésztőtől vegyél,és kiskorában hozd el.Amelyik hörcsögöd kissé félős,akkor foglakoz vele minden nap.Próbáld meg a kezedből etetni,és ha kijön a kezedre simogasd meg,hogy tudja azt,hogy ügyes volt.De álmából ne keltsd fel mert akkor azon a napon harapós kedvű lesz. :)
2013. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, és hát igen, jó lenne egy 3-5 heteset venni...
2013. júl. 19. 10:59
 3/6 anonim válasza:
Én mindig kereskedőtől vettem és nekem ez már a 6. hörcsögöm. Nekem még egyik sem volt félős főleg ha kiskorában hoztam el. Az én hörcsögjeim nagyon szelídek voltak és soha nem voltak betegesek szóval én maximálisan megbízom a kereskedésekben. De ha te nem akkor tenyésztőtől is vehetsz. :)
2013. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol laksz ismerek egy csomó dzsungi tenyésztőt!! :)

Többnél van most vadas kicsi (igaz még picik, de legalább tuti kicsit hozol.. :) )

2013. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Várpalotán :)
2013. júl. 19. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajjajj.. :/

Az valahogy pont középen van minden tenyésztőhöz képest... :/

Legközelebb Budapest, Szombathely, Keszthely... Távolabb Pécs, Szeged, Zalaegerszeg.... :/

2013. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!