Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagymamám mindenáron kenyeret...

Nagymamám mindenáron kenyeret akar etetni a nyuszimmal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szép szó, és észérvek nem hatnak, és félek, hogy ha nem figyelek, akkor ad neki. :/

2013. júl. 19. 18:14
 1/6 Ungarisch válasza:
Alkalmazkodj hozzá, de ne legyél durva
2013. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zoleka99 válasza:
31%
Nem probléma,nagyon szeretik,főképp megszárítva!Nem szabad tuladagolni,mert élesztőt tartalmaz és ez nem tesz jót!:)
2013. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
De nagy baj, meg fog tőle hízni és tönkre megy az emésztése. Magyarázd el neki, hogy nem akarod felhizlalni a nyulat mert nem a húsáért tartod és nem szeretnéd ha 1 év múlva megdöglene.
2013. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Időnként csontszáraz kenyeret,héjat lehet adni neki.Ha nagyi tartott valamikor nyulat,nagyon nem kell aggódnod.
2013. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad neki adni egyáltalán, mert olyan dolgok vannak benne, amitől felborulhat az emésztése..ez marha veszélyes ám a nyulaknál, értesd meg vele, hogy nem szabad kenyérrel etetni. Se szárítva, se a héját, se semmit.
2013. júl. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is azt akart mindig... én olyan ideges lettem, hogy frankón megmondtam.

"Ez az én nyuszim, elhiszem, hogy régen ezzel etették a házinyulat, de ezek a dísznyuszik kényesek és sokkal érzékenyebbek, az emésztésük is gyengébb. Ha azt akarod, hogy beteg legyen..én meg kiakadjak.. csak hajráá.."

2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!