Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek neki hörcsöglabdát?

Vegyek neki hörcsöglabdát?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam erről a dologról. Egy gömb, amibe beleteszik a hörit, és rohangál. Akkor nagyon morbidnak találtam. Nem rég elhatároztam, hogy veszek egy törpehörcsögöt, és gondolkodóba estem. Szerezzek be neki labdát? Szeretni fogja? Honnan tudom, hogy ki akar jönni? Mekkorát vegyek, ha veszek? Nem elég neki, ha csinálok egy kis karámot, és ott szaladhat szabadon?
2013. júl. 21. 21:10
 1/8 unbelieveable ***** válasza:
61%
Én azt hallottam, hogy csak szenvednek benne, azért szaladnak, mert ki akarnak szabadulni.
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Én is így éreztem, mikor láttam őket a tvben.

De reméltem, hogy megcáfolják a véleményem! :)

2013. júl. 21. 21:19
 3/8 Nikolett1 ***** válasza:
az én hörim nagyon szerette és sokat rohangált amikor meg unta akkor a szoba felé ment ahol tartottam és vissza tettem
2013. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ebben semmi rossz!

A baj csak akkor van, ha túl sokáig van benne és már akkor tényleg ki akar jönni!

Ám egy ideig jól elvannak benne hörik.

Én pl. az aranyhörcsögeimet akkor rakom bele, amikor épp takarítom a ketrecüket. Na persze külön-külön. :)

Nem szabad 20 percnél tovább benne tartani.


Hogy mikor veszed észre, hogy ki akar jönni? Pl. ha már nem hajtja, csak megáll és elkezdi kaparászni, ebből látszik pl.

Hogy mikor élvezi azt hogy benne van? Akkor amikor célirányosan hajtja és kikerül minden akadályt, akkor szeret szaladni benne. De ha megáll és nem találja helyét esetleg kaparássza, abból lehet tudni hogy elege volt.


üdv.: Egy tapasztalt höri tartó

2013. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Még amire nem válaszoltam, hogy mekkorát vegyél neki:

Törpehörcsögnek hát szerintem olyan 15-18 cm átmérőjű azért legyen, tehát akkor kell neki amiben szép egyenesen tud futni anélkül hogy görnyednie kéne, ezáltal a gerince nem megy tönkre.


Előző voltam.

2013. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez kínzás.

akik azt hiszik, hogy szeretik a hörcsögeik, mégis honnan a faszból tudják?

abból, hogy fut benne? igen fut, mert ki akar jönni. inkább vegyél neki függőleges rácsozású karámot, és körbekerített részen engedd ki gömb nélkül.

2013. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!
2013. júl. 24. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Xandir és azt honnan veszed, hogy utálják? ... Ez 50-50... Az én hörcsögömnek van és elvan benne, de csak addig teszem bele, ameddig takarítom a ketrecét.
2013. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!