Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom hogy milyen kis...

Nem tudom hogy milyen kis állatot vegyek! Ilyen ketrecesre gondoltam! Olyanra amit lehet szeretgetni meg simogatni ilyenek és nem kerül olyan sok pénzbe?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 20:28
1 2
 1/14 Bruce_Wayne válasza:
tengerimalac,hörcsög,degu,csukjás patkány,de szerintem ha benézel egy kisállat kereskedésbe,hamar sikerül majd döntést hoznod a meglévő választékból.
2013. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Afrikai fehérhesú törpesüni
2013. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, nyuszi vagy patkány szerintem. Ezek közül a legolcsóbb a patkány, de nagyon föl kell készülni mielőtt hazaviszed.
2013. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
hörcsög, vadászgörény.
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legalkalmasabb a nyuszi
2013. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
T malac
2013. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tengerimalac.Ő 2-4000ft és ennivaló.De belőle min 2 kell. Nyuszi az 6-8000ft de mindkettő nagyon cuki.2malacra:min 80*50*50ketrec.1nyuszira:100*60*60ketrec. Nekem malac van(4)ők 100*60*50-es ketrecben laknak és igen állat cukik:).
2013. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindegyiknek nézz utána, hogy eszik e vagy isszák meg stb... de ha jót akarsz akkor egy dzsungi höri cuki színből van választék.. elrontani a tartását nem nagyon lehet.. csak k betüs zöldséget ne adj neki és csak 1-et tarts!!!!! ez fontos még akkor is ha a kereskedésbe 20-an vannak ! hidd el jobb nekik egyedül :/ az egyik hörim verekedésben úgy sérült meg, hogy lába tört és azóta nem rakom öket egybe! de nem ám! nagyon édik... van 2 már, de 2 degum is van privátba kérdezhetsz róluk is:)ök is hiper cukikáák :D és ahhoz pedig a(z) " [link] " oldal többszöri tanulmányozását ajánlanám :P
2013. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is gondold át mennyi időd van foglalkozni vele!

Én az Aranyhörcsögöt ajánlom. /nagyon igénytelen állat/

2013. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a törpenyulat ajánlom nekem is az van, és őt nagyon lehet szeretni.Folyton nyalogat(ṗuszilgat), sok simogatást és törödést igényel....Szerintem a kosorrú törpenyuszi a legcukibb(nekem is az van).... :)
2013. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!