Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 évesen egy tengerimalac már...

2 évesen egy tengerimalac már öregnek számít?

Figyelt kérdés
Akarok egyet és az egyik ismerősömnek van is ketreccel minden felszereléssel együtt. Lány, de 2 éves körül lehet tehát lehet 3 éves is. Az a kérdésem hogy idősek ezek már 2-3 évesen?:S csak mert én nem 2 évig szeretnék vele lenni hanem tovább. Általában 5 éves korukig élnek persze van amelyik tovább. Érdemes megvennem?

2013. júl. 23. 11:03
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
hát már nagy hassal kaptam meg :D olyan nagy hasa van hogy mikor megkaptam mivel lány.. azt hittem terhes. de mostantól fogyókúra van neki xD széna meg zöldség de am magokból is kevés meg azokat nem is nagyon eszi kenyérből is csak egy kicsikét kap. zöldségből uborkát is alig kapott ma mert nem szeretném hogy ne férjen ki a helyéről mert ígyis alig bírom kivenni az ajtaján :D
2013. júl. 26. 14:29
 32/40 anonim válasza:
:DD
2013. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
hatos még a nevedet se vállalod fel balf### gyere ird meg a címed felgyújtalak remélem vannak gyerekeid is ők is megdög##nek
2013. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

A kétéves malac olyan, mint a 25-30 éves ember, tehát egyáltalán nem öreg.

Ha nem lesz beteg a malac, akkor 6, vagy akár 8 évig is elél.

Tényleg jobb, ha párban vannak, szerezz mellé egy fiatalabb lánymalacot.

És a pórázt felejtsd el, nem malacnak való, hiába akarja a boltos rádtukmálni.

2013. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Mit írt hogy felgyújtod?xD


Amúgy nem lesz mégegy. sajnos nehezen tudnám őket 2ejüket takaritani.:) Nekem elég ez az egy és amugyse volt még igy társa csak kiskorába egy lány. hozzászokott és nem lesz magányos mindig itt van a kezembe

2013. júl. 26. 18:33
 36/40 A kérdező kommentje:
És miért rázza meg magát ha simogatom meg sokszor igy direkt hátra fele fordul mintha megakarna harapni de nem harap meg olyan néha mintha kocogtatná a kezembe a fogát egész halkan
2013. júl. 26. 20:54
 37/40 anonim ***** válasza:
Fogkoptatásra a széna a legjobb, annak mindig kell, hogy legyen előtte. Állandóan.
2013. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
2 malac vagy semmi minden oldal ezt mondja
2013. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
de ő jól érzi magát így és van kutyám kijön vele.. Olvastam akinek egy malaca volt mégse lett semmi baja...
2013. júl. 26. 21:33
 40/40 anonim ***** válasza:
Mondta hogy jó így neki???
2022. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!