Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van három kis hörcsögöm de az...

$ector1000 kérdése:

Van három kis hörcsögöm de az anyjuk lelépet. Nem tudom hogy hogy kell táplálni. Mit kell neki adni enni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy tud egy hörcsögmama lelépni? Ha kiszökött a ketrecből akkor tessék megkeresni és megfogni. A picinyei bizonyára örülnének neki!
2013. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

lelépett?

vagy előkerül vagy a kicsik megdöglenek, de valszeg te egy felelőtlen szaporító vagy, kérlek többet ne fedeztess, elég így is a retardált állat

2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdezem mert én fogadtam örökbe őket,és nem tudom mit tegyek.
2013. júl. 25. 19:07
 4/14 A kérdező kommentje:
A gazdája nem akarja gondozni mert elutazik, és az ő anyahörcsögje szökött meg.
2013. júl. 25. 19:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen! Kérlek benneteket, valaki írja meg hogy van -e bármi esélyem a kicsi hörcsögökkel kapcsolatban, mert el fognak pusztulni, ha nem adok nekik semmit. Mi adjak nekik, mivel lehet életben tartani és hogyan csináljam? s.o.s.!!!!
2013. júl. 25. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
meg fognak dögleni
2013. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Állatorvost azonnal, remélem már felhívtad, ő majd tud segíteni, de csak olyan állatorvossal kell beszélni aki ért is hozzá!


NE HAGYD HOGY BAJUK ESSEN A PICIKNEK, REMÉLEM INTÉZKEDTÉL!!!

2013. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tökimnd1 mit csinál, úgyis megdöglenek
2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudni kéne hány naposak... De egy állatorvos mindenképp segíthet!!
2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jó lenne, ha minél előbb megtalálnád az anyját. nekünk is voltam kis hörcsögeink, és az annyuk elszökött. már elkeztek szerencsére enni, de még szopiztak is. mivel valamilyen hiányuk alakult ki, azért mert anyjuk nem szopitatta őket végig, elkezdék megenni egymást.

először a kis gyöngébb testvéreiket, végül csak páran maradtak...

2013. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!