Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lehet görényem ha...

Szerintetek lehet görényem ha van hörcsögöm (törpehöri)?

Figyelt kérdés
Szeretnék görényt de félek hogy meggenné,vagy legalábbis bántaná a hörimet.Ha magasra rakom a hörim ketrecét akkor nincs veszéjben a görénytől?

2013. júl. 25. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
De a görény felmászik oda is!NE VEGYÉL GÖRÉNYT!!!
2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM SZABAD! Ne tedd ki veszélynek a szegény hörcsögöt! Ha nagyon akarsz más fajta állatot akkor vegyél egy nyulat vagy tengerimalacot, csak ne engedd össze a hörivel!! Esetleg hullámos papagájt is vehetsz. Nekem hullámos papagájok vannak és 2 aranyhörcsög külön ketrecben persze.


Szóval semmi esetre se vegyél görényt, még akkor se ha "biztonságba" helyezed a hörit, mert a görény akkor is veszélyes lehet rá nézve, és szegény höri folyton rettegésben élne.

2013. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ez előzőek leírták. Plusz neked sem jó, hogy a hörihez fel kell másznod a szekrény tetejére (a hörcsögnek sem jó). Más kérdés, hogy mindkét állat érzi a másik szagát, állandó stresszben élnének.

Illetve tényleg jól másznak.

2013. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, csak előbb utóbb kiszedi azt kinyírja:)
2013. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy sem élnek sokáig a hörcsögök, legalább azt a rövid életét hadd élje le nyugiban.
2013. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LeGrady ***** válasza:

A görény a hörcsögök örök vadászmezőkre távozása után érkezzen. Ha a göri előbb jön, akkor is mennek szegények oda. Két külön házzal/lakással már erősen lehet csökkenteni az esélyt.


A vadászgörény gyors, okos, szemfüles kitartó. Nekünk van.

2013. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igen én is attól féltem hogy megérzik egymás szagát. :) lehet hogy törpenyulam lesz az nem hiszem hogy bántaná. :)
2013. júl. 26. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki hörcsögöt tart és mellette van görénye is. Nincs probléma náluk, úgyhogy nem megoldhatatlan, főleg ha külön szobában vannak. Nekem a görény mellett két tengerimalacom van. Hiába érzik egymás szagát nem érdekli őket a másik. Ehhez hozzá van téve, hogy a görény nálam csak akkor van szabadon ha itthon vagyok és szemmel tudom tartani.
2013. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!