Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kapjam el a tengerimalacom?

Hogy kapjam el a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom,akit nehéz meg fogni,ha kiengedem,mert elfut,és azt olvastam hogy nem jó ha kergetjük őket.Na már most,akkor hogy tudnám úgy megfogni hogy ne keljen kergetni és ne féljen mikor meg próbálom el kapni?:)

2013. júl. 25. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
kajával
2013. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanna cicaa válasza:
Rakj a szoba közepére egy tálkányit a kedvenc rágcsájából, rázd meg hogy zörögjön egy picit és maradj néma csöndben. Mikor oda megy, hagyd egy picit és akkor gyorsan fogd meg. Nekem 2 degum van és ez mindig bejön...
2013. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább vegyél neki társat, mert társas állat ahelyett hogy cseszteted.
2013. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
képzeld hogy van társa mielőtt belepofáznál,és én amúgy se azt kérdeztem hogy kell e neki társ!!-.-
2013. júl. 26. 09:46
 5/6 A kérdező kommentje:
ja,az első kettőnek köszi a válaszokat :))
2013. júl. 26. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudom megfogni a malacaimat, pedig már 3 éve megvannak, ha rongyot teszek rájuk, és azzal együtt felemelem őket. A ketrecből is csak így tudom kivenni mindkettőt. Nem azért mert vadak, nagyon kezesek, szelídek, de egyszerűen nem hagyják, hogy simán kézzel felemeljem őket, mindig elfutnak a kezeim közül. A rongy bevált, azzal gond nélkül ki tudom venni őket a ketrecből, és a szobában is meg tudom fogni őket ezáltal.
2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!