Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó az eredetileg görényekre...

Jó az eredetileg görényekre való hám a tengerimalacokra?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék hogy egy ilyesmi hámot: [link]

lehet-e adni tengerimalacnak, egyáltalán jó-e rá.Azért gondoltam ezt mert a görény és a tengerimalac kb. egy testalkatúak.De lehet hogy nem jó ötlet.Légyszíves segítsetek!



2013. júl. 29. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Minek a tengerimalacra hám???Állatkínzás amúgy jobb ha tudod.Én 15 éve tartok malacokat és sosem kellett rájuk hám mert kiengeded a szobában vagy kertben ketrecben és hello.Nem kell az utcán sétáltatni mert nem kutya hanem egy prédaállat ami igencsak félős.
2013. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem jó ötlet a tengerimalacot sétáltatni. Tenyésztő vagyok, sok tengerimalac tartó ismerősöm van. Valaki mesélte nekem hogy ő kivitte a tengerimalacát az utcára sétálni. Először is: Mindentől megijed, autóktól, biciklistől, zajoktól, kutya ugatástól stb.. És annyira félt hogy kibújt szépne a hámból, beszaladt egy kerítés alá ahol elkapta egy kutya, és volt tengerimalac nincs tengerimalac. Szóval szerintem ne túl jó ötlet. Nem egy embertől hallottam hogy kibújt a malcka a hámból, mert valahogy ha akarnak ki tudnak bújni, aztán kergetheted az utcán..... keríts inkább el nekik egy részt az udvaron és tedd őket ki oda, ne sétálgass velük pórázzal az a kutyáknak való nem a tengerimalacoknak...
2013. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó!Van külön tengerimalac hám az kell nekik.Amúgy ha szereted a malacod nem adsz rá hámot és nem sétáltatod!
2013. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!