Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hétre egyedül hagyhatom-...

Egy hétre egyedül hagyhatom- e a hörcsögöm még nyaralni vagyunk?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
NEM!
2013. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne, inkább bízd rá valakire.
2013. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

NEM!

Ha te egy hétig nem kapnál enni, inni kibírnád?

2013. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egyrészt a vize megromolna ebben az idöben,aztán ö neki is nagyon melege lenne(gondolom nem menne egész héten a ventillátor),meg éhen is halna...Szerintem NE!
2013. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki feljarna etetni akor maradhat, de 1 hetig teljesen egyedul ne!!
2013. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha be is raknál neki 1 hétre elegendő zöldséget, gyümölcsöt, száraz höricsemegét, ezt lehet hogy egszerre befalná, elhízna, de ha hagy is, más napra elrothadnak a zöldségek és gyümik. A vizét is naponta cserélni kéne, s mivel hogy ilyen melegbe többet is iszik, többet is pisil, így nem tudod a sarkokból kiszedni a pisis almot.
2013. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Vidd át barátodhoz, osztálytárshoz, unokatesóhoz stb:)
2013. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kajából tennék be neki tíz teáskanálnyit, mert általában egyet szokott kapni naponta. Az itatója meg 75ml tehát azt mind biztos nem vedeli ki. Amúgy se szokott sokat inni. A roló meg úgyis le lesz húzva és mielőtt elutaznánk kitakarítanám a ketrecét. Még valami ő általában beszokta osztani a kajáját. Azért köszi a válaszokat.
2013. aug. 3. 09:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem jó ötlet, de te tudod. De ne mond már hogy, nincs egy osztálytársad, barátod, rokonod akihez át vidd??!! Azért az egyszerűbb lenne, lenne FRISS vize, (ugyanis mindennap friss víz kell neki, főleg ilyen rohadt melegbe) a kaját meg lehetne hogy megeszi egyszerre 2 napit, ugyan is nem ember aki beosztja a kaját, szóval ez nem jó ötlet... De te tudod, én tuti nem hagynám egyedül 1 hétre. Mert mondjuk 2 nap az oké, de 1 hét az rengeteg.
2013. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de sajnos nagyon mesze laknak az osztálytársaim. Egyébként meg Anya nem rég ment le Pápára és olyankor is egyedül hagytuk három-négy napra. Persze kb úgy egy hétre elegendő kaját kapott. Tehát biztos, hogy most két hétre elegendő mennyiségű ételt tennék be. Anya egyik barátnője is már otthon hagyta hét napra a hörcsögét ezért gondoltam, hogy nem lesz baja. A lakásban pedig max 22-23 fok lehet.
2013. aug. 3. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!