Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom elérni a hörcsögö...

Hogyan tudom elérni a hörcsögömnél, hogy a kezemben egye a gyümölcsöt/zöldséget?

Figyelt kérdés

A kaját elveszi a kezemből, ujjból is, ha berakom a tenyerem rámászik, ki akar jönni stb.. Nagyon szelíd, csak annyi, hogy a kezemben még nem nagyon mer enni. Pl. a szotyit nem bontja meg, hanem vagy eldobja, vagy elrakja a pofazacskójába. A zöldségbe csak belekostól és ott is hagyja, de ha berakom a ketrecbe a kapott kajával együtt, máris nekilát.


~Köszi előre is! Ha kérhetem a kérdésre normális választ adj! Amennyiben ez nem megy, akkor nyomjad meg a "Vissza" gombot... Köszi. Továbbá nem érdekel ez a fajta válasz sem: "A hörcsög ostoba, nem fogja stb stb... " Tehát értitek..


Tudom, hogy meglehet csinálni, mert az eddigi hörcsögeim is ették a kezemből a kaját. Adtam neki egy karika kígyó uborkát és a tenyeremben ette, míg el nem fogyott.. De ez most olyan, mintha elfelejtettem volna, hogy hogyan is értem el ezt a dolgot... Érdekes.. Nos, hát.. Köszi előre is válaszokat!!



2013. aug. 4. 18:57
 1/2 anonim válasza:
53%
az én hörcsögöm is ilyen :) ne aggódj, ez ilyen "múló hóbort" náluk... :D nálunk ez akkor avolt mikor első heteit töltötte nálunk :) utána hozzánk szokott és már eszik :D egyébként meg néha annyira mászhatnékja van h a kezünkbe eszik valamennyit és már menne is tovább, mint zsidóba a fájdalom :D szóval ez még alakul majd, remélem segítettem vmicskét :)
2013. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) :D
2013. aug. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!