Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Goritartok tapasztalatat kernem?

Goritartok tapasztalatat kernem?

Figyelt kérdés

Szoval par kerdesem lenne ( fiu 3-4 honapos gorim van. Sokmindent megtalaltam a neten de van egy ket homalyos folt )

1: mennyi idobe tartott mire a goritek hozzatok szokott?

2: kb mennyi ido mire leszoknak a harapasrol?

3: ha eppen leakarom szoktatni , hogy harapjon akkor jatszhatok vele olyan jatokot , hogy en vakargatom a hasat o meg harapdalja a kezem? ( macskaval szoktak ugy jatszani ) tehat en nem csinalom vele azt mert nem akarom osszezavarni . De latom rajta , hogy elvezne mert odamegy a kezemhez elkezdi nyalogatni , aztan a hatara fekszik es bogdosi a kezem de ha elkzdem a hasat vakarni akkor meg harap .

4: ok folyton jatszani fognak vagy majd elojon az a korszak is amikor lehwt oket simogatni ? (- mindegy ha igen vagy ha nem ez a kerdes csak ugy felmerult)

5: miert megy a hasa a hustol? Fozve nem eszi meg csak nyersen de megy tolle a hasa. Allatkereskedesbol vettem ott tappal etettek vettem egy olyat neki de itthon adtam neki hust is , es ment a hasa amint nem adtam neki tobb hust rendbejott.

6: egesz eddig amig kint volt az alomba vegezte dolgat most meg vagy oda vagy kb 5 centivel az alom melle raktam oda egy rongyot igy calamity kor a rongy vegehez megy vagy az alomba. Akarhogy adom neki a jutalomfalatot amikor jo helyre vegzi es akarhogy szidom amikor nem ezt csinalja velem mar vagy 1 hete :/ mit lehet tenni? Rakjak oda is egy almot?

Elore is koszi :)


2013. aug. 6. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Görényre gondolsz,mert én gorillának értelmeztem ;)?!
2013. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen gorenyrol van szo :)
2013. aug. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!