Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők tapasztalatát...

Tenyésztők tapasztalatát várok! Herpeszvirusról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Yorki szuka kutyám most négyéves. Hüvelyén kicsit duzzadt rajta apró kiütések vagyis hólyagok vannak gondolom neki virusa van? . (persze vinni fogom orvoshoz csak biztosra akartam akik erről tudnak valamit. És ha kőzeljővőben almot akarok tőle mire kell figyelnem?
2010. márc. 3. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Arra kell figyelned, hogy ne ellesd le a kutyát. Van elég kutya enélkül is !
2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Mi a f*szért u*at bele mindenki abba ki mit csinál? Úgyis elleti ha akarja azért mert be*gattok nem változik a véleménye! Normális válaszokat kéne adni nem beszólni ugyanis azért teszünk fel kérdéseket.Senkit sem érint meg hogy jaj ne ellesd rögtön ivartalanítsd, jaj úristen..bla bla..Ha akarja úgyis megteszi. Akinek meg ez a mániája hogy beírogatja hogy ivartalaníts az meg fizesse ki! Nincs mindenkinek pénze erre! Jó lenne ha elgondolkodnátok a dolgokon... :)
2010. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Én ivartalaníttattam a kutyusomat, de egyetértek Veled.

Kajak szánalmas már a sok TENYÉSZTŐTŐL JUUUUJ NEHOGY SZAPORÍTÓTÓL VÁSÁROLJ, meg ez a NE ELLESD TE SZAPORÍTÓ..., meg ez van ha nem tenyésztőtől veszed..(mikor dettó ugyanaz a probléma előfordul akkor is)válaszok, mikor k**vára nem is ez a kérdés.

Nektek más mondatotok nincsen?

Sok szerencs**len..

2010. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Köszönöm hogy egyetértesz velem.. Végre valaki bármit kérdezek ez a válasz. Ezeket az embereket ki kéne tiltani.
2010. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
így van:)
2010. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Azert irogatnak ilyeneket egyesek, mert szeretik a kutyakat es nem birnak elszamolni a lekiismeretunkkel, ha nem probaljak meg az ostoba embereket jotanacsokkal ellatni a kutyastarsadalom erdekeben.

Engem igenis az ilyen "kotozkodo" emberek gyoztek meg az ivartalanitasrol.

Barcsak mindenki hallgatna rajuk!

Aki nem ert egyet azzal, hogy az ivartalanitast nepszerusiteni kell minden aron es egy-egy tudatlan embert megvilagositani, ha olyan tervei vannak, hogy kosza almokat potyogtassanak, az azert nem ert egyet, mert meg nem dolgozott menhelyen es nem latott az erdo szelen felakasztott, megkinzott kutyat, az autopalyan koborlo ebet, akit kidobtak a kocsibol, stb!

Azzal egyetertek, hogy a kerdesre kellene valaszolni, de emellett igenis tudatni kell az emberekkel, hogy amit csinalnak, az rossz!

Ugyanis, ha ide leirjak, hogy mire keszulnek, az azt jelenti, hogy fogalmuk sincs rola, hogy rossz dologra keszulnek. Aki szereti az allatokat, annak kotelessege szova tenni.

Az meg, hogy ezt hogyan teszi, milyen stilusban, sajat magarol allit ki bizonyitvanyt.

2010. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet ezzel hogy mindenki úgy szaporít ahogyan tud. De kérlek hány yorki kutyát látsz szaladgálni egy menhelyen? Sehányat! Ha igen 1-2-t azokat napokon belül befogadják. Nem ennek a kutyának a tenyésztését/szaporítását kellene ennyire hajtani hogy ne tedd mert őket mind szeretik és babusgatják!


Káromkodós voltam! :)

2010. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok azoknak, akik itt arról írogatnak, hogy Jajj, nehogy megbántsatok minket, akik szaporítani akarjuk a kutyáinkat, hogy menjetek már el egy menhelyre és nézzetek már körbe légyszi! Nem futkosnak yorkik az utcán? Persze mert azok már nem yorkik hanem mindenféle mixek! Mit gondoltok, nagy okos szaporítók, majd minden kutyát elvisznek tőletek az emberek ha megellik a kutya? Vagy majd aztán ha már sokat esznek a kutyák, meg drága a tartásuk, beadjátok őket a menhelyre vagy kiteszitek őket! CSAK NEVETNI TUDOK RAJTATOK! hány évesek vagytok?

Amúgy meg a kiskutyákat felnevelni, mindent megadni nekik ami kell vs. ivartalanítás...melyik is a drágább?

kérdező:

[link]

2010. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést ráéjöttél volna hogy itt yorkikról van szó és amit írtam arra van kihegyezve . A kutyusokat pedig elviszik megegyezés alapján ha nem is mindig pénzről van szó. Én rajtad nevetek mert nem azt mondom hogy nem fontos az ivartalanítás de azért ennél a fajtánál nem szükséges. Én mellesleg nem rakom ki az ebeimet bármi történjék is mert szeretem őket. Ennyi.
2010. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne yorkie menhelyen!!! A Szentendrei Árvácska egyik önkéntesénél rögtön van kettő. Egy fogatlan öreganyó meg egy, aki bőrbetegen b@szott be valaki az Illatosra. Hogy miért nincs tucatszámra? Mert a felelőtlenül lehozott almok legnagyobb része az olaszok kamionjain köt ki.
2010. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!