Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnek egy haziallatot,...

Ciklon112233 kérdése:

Szeretnek egy haziallatot, nem mindenapit, hanem egy kismajmot vagy makakot. Mit kell ehez tennem es honnan lehet megvenni v rendelni?

Figyelt kérdés
szeretem a kisallatokat.volt akvariumom,kutyam,macskam,papagajom.most valami kulonlegesre gondoltam.hisz a majmok okos allatok.esetleg egy makit.de nemtom h honnan kene megvenni meg ahoz kulon engedely kell?

2013. aug. 6. 13:25
 1/4 Antimod ***** válasza:

Szerencsére igen, ráadásul szinte biztos, hogy a majom lelki nyomorékká válna, és hamar elpusztulna. És ez nem a te hibád volna, ezek vadállatok, nem valók lakásba, nem éreznék ott jól magukat egy percig sem.

Továbbá nem tudnál pótolni egy egész majomkolóniát.

2013. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majmot????? Jézusom, hát ez a legdurvább kérdés amit itt olvastam eddigo.o Szerintem felejtsd el, és szerintem legálisan nem is tarthatsz majmot.
2013. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majom? A majom nem papagáj vagy neonhal! Szerintem annyi időt kellene vele foglalkozni, mint egy kisgyerekkel és még így is sem biztos, hogy nem fordulna magába szegény.

Inkább menj el önkéntesnek valami menhelyre/állatkertbe, ott majd gondozhatsz fura állatkákat is.

2013. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fúúúj, majmot?! Épeszű ember nem szereti a majmokat, főleg nem a makákót, undorító, aljas dö.gök!
2013. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!