Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Mire van szüksége egy...

Sürgős! Mire van szüksége egy vadászgörénynek? Lehetőleg olcsón!

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy 50 000 ft-os ketreceket írjatok hanem, hogy olcsót. Gondolok itt védőoltásra stb. ( lány lesz) Ivartalanítás szükséger -e (nem lesz hím)! Előrre is kösziii!

2013. aug. 7. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
és ha beteg lesz akkor hogy fogod kifizetni ha már most azon vagy hogy a legolcsóbb legyen minden.. nem azt mondom mennyire gáz mert én sem 12ért vettem a nyuszim ketrecét hanem 4,5ért de utánanéztem nem azt vártam h más tegye a seg*em alá ..
2013. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nagyon nincs pénzed, ne görényt válassz. Az induló költségek magasak, és ha beteg lesz, az sem olcsó. Ráadásul sok-sok időt kell vele töltened. Mindenhová felmászik, bebújik…igencsak kíváncsi állatka, sok türelem kell hozzá. Ezt vedd figyelembe mielőtt megveszed! Jó tartás mellett sokáig élnek, szóval nem szabadulsz meg tőle két év után, mint egy hörcsögtől….

A nőstényt mindenképp muszáj ivartalanítani, mivel a túltüzelés miatt elpusztul!!!! Az ár sok mindentől függ, kb. 20ezer körül van.

Ketrecet viszonylag olcsón szerezhetsz, ha használat veszel. Én egy hatalmas, két szintes csodát szereztem 5 ezerért. Oltani évente szoktam kb. 3500-5000 Ft/alkalom. Féreghajtó negyedévente kell, kb. 200-300 ft/alkalom. A körmét biztosan vágni kell majd néha. Nekem ez nem jön össze otthon, ezért is dokihoz kell vinni. Fültisztítás/fülatka, élősködők (bolha, kullancs) – ezekkel is gond lehet.

Szállító box is nagyon jó ha van, az használtan 3ezer volt.

Hám: 2-3ezer + flexi póráz hozzá szintén annyi.

A görénytáp kb. 1200/800g. De főként csirkealkatrészeken (pl. csirkenyak) érdemes tartani ami nem drága és mivel kicsik, nem is esznek sokat.

Etető, alomtál, függőágy és hasonlók pár forintból, kis kreativitással és kézügyességgel kombinálva otthon is elkészíthetők.

2013. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
google a barátod!
2013. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és a könyvek is :)
2013. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válasszoló paraszt volt mert nem kell egyből káromkodni már bocs! Másogik válasszolónak nagyon köszönöm!! :) És görim lesz!!
2013. aug. 8. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
hujj de nagyom káromkodtam .. tudod azaz amin ülsz.. tényleg elég trágár szó ..
2013. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó bocsi csak kicsit ki vagyok a mai nap ne haragudj! Tudsz nekem segíteni??
2013. aug. 8. 13:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú lesz .. :)
2013. aug. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!