Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi szükséges egy görénynek? (...

Mi szükséges egy görénynek? ( fiú)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy görényt, már volt tengerimalacom nem vagyok ismeretlen kisemlősök terén. Mibe kerül?? :)

2013. aug. 8. 13:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat! Mekkora helynek kell lenni gondolok itt a ketrecre! Toalett ára mennyi?? Mert csak 3500 ft- osat láttam! :/
2013. aug. 8. 16:18
 12/26 anonim ***** válasza:
Ketrec alaphangon 50x50x60 körül, ennél kisebbet senki nem javasol. De még így is sokat legyen kint.
2013. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

[link]


wc 3500-ért?? ne a fressnapfba meg alphazooba meg ilyen helyeken keresd először, a nyuszimnak 900 ft volt a wc és az görényeknek van csinálva eredetileg

2013. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Toalettnek egy átalakított műanyag dobozt használok. Olyat, amiben ételt szoktak tárolni. Elöl rövidebbre vágtam – a vágott részt megolvasztottam, hogy ne legyen éles, hegyes – és kész is a wc. A ketrec kb. 1 m x 80 cm, és két szintes. Használtan vettem 5ezerért.

Ketrecet és hordozó boxot (3ezer volt) is találni jó áron (és jó állapotban), felesleges újat venni.

2013. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ANNYIRA KÖSZI MINDENKINEK!!! A wc ötlet nagyon szupi! És jó használtan fogom hordozót vettünk! Valami tanács még??? Vagy hiba amit ne kövessek el? :D :) :)
2013. aug. 8. 17:08
 16/26 anonim ***** válasza:
A kajákra nagyon figyelj oda. A nyers sertésbe belepusztulnak, a magoktól (pl. dinnyemag) bélelzáródást kapnak (meg a gumis játékoktól, játékdarabkáktól), sok tejszínhabot, tojássárgáját, uborkát, dinnyét, fagyit ne kapjanak, mert ebbe is belehalhatnak (max heti egyszer-kétszer keveset). Ne adj nekik semmi esetre sem tejet (cicatejet se), kutyatápot, konzervet. Itt minden apró részletet figyelmesen olvass el -> mvk.hu, goreny.hu
2013. aug. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Jójó persze!! Macska konzervet se?? :(
2013. aug. 9. 11:04
 18/26 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű macskakonzervet ne. A prémium jöhet.
2013. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Royal Canin???
2013. aug. 9. 12:48
 20/26 anonim ***** válasza:
Ott erősen válogatni kell, a Protein Preference jónak tűnik összetétel alapján, bár kevés a zsírtartalom (kölyöknek jóval több kell). Acanát javasolt nekünk a tenyésztő, és halasat, bárányosat (tápból ne kapjon csirkéset, ha amúgy is nyers csirkét kap, mert mindig ugyanaz az íz), annak jobb az összetétele.
2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!