Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki vitt haza állatot titokban?...

Ki vitt haza állatot titokban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl szülei nem engedték, és hazavitt valamilyen állatog. Mi lett a következmény? Szerintetek hozzak haza én is? :D Mert nem engedik a tengerimalacot, de én akarnék, és félek, ha hazahoznám őket akkor apa "kidobná" vagy elvinné egy erdőbe, vagy nem tudom.:0 Meg ordítós fajta és majdnem mindenért ordít.. Csak akkor kedves ha segítek NEKI. Az nem számít, hogy a szobámat, az előszobát, a fürdőszobát kitakarítottam. Csak az ha neki segítek. Mind1 :D Szerintetek? :D Mondjuk több olyanról is hallottam, hogy hazavitte és megszerették. De akkor is. 14|l

Ja és korábban már volt tengerimalacom, az úgy lett, hogy apa egyik ismerőse hozta "váratlanul", gondolom beszélt neki arról, hogy tengerimalac kell. x) Olyanok ne írjanak, akik pl olyanokat írnak, hogy így vedd rá, meg úgy, mert nem engedi. Ha valamit mondok, hogy vehetek-e pl fényképezőt, saját pénzből, akkor azt mondja hogy nem, aztán ha mondom, hogy légyszi, akkor meg: nem érdekel... Szóval ilyeneket ne írjatok. Vagy, vegyek rá valakit, hogy meglepetésként hozzon egy tengerimalacot? Bér nem lehet, mert névnap decemberbe, szülinap márciusban. Nincs valami ünnep ilyenkor, amire lehet ajándékot kérni? Upsz, hosszú lett, bocsi..


2013. aug. 8. 23:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja nem jól irtam, ferplast casita 100, nem cavie.
2013. aug. 9. 14:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem húgom hozott haza eleség egeret haza titokban. 1-2hétig titokban tudta tartani, aztán én beszéltem rá, hogy mondja el anyukánknak, hogy van az egér. Persze anyuról tudni kell, hogy szereti az állatokat - előtte volt már hörcsögünk is + egyidőben az egérrel voltak futó egereink - plusz anyu hordja a nadrágot otthon.
2013. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!