Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ebben a 40 fokban hogy tudom...

Ebben a 40 fokban hogy tudom szállítani? Ketrecbe hozom haza mert holnap veszem meg de félek hogy baja lesz ebbe a melegbe.

Figyelt kérdés
Valami tanács lehetőleg normális válasz ?:)

2013. júl. 23. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
mriől beszélünk? 10 kiló lisztről, egy sertésről, vagy egy papagájról?
2013. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kisemlősről.

Sokat nem nagyon tuddsz tenni. Tudjon eleget inni, esetleg legyezgetheted (de ventillátor mellé ne tedd, mert megbetegszik), mellé rakhatsz törölközőbe csavart jégakkut vagy fagyos vizes palackot. De törölközőben, hogy ne közvetlenül a jéghideg érjen hozzá.

2013. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kisemlősök témában írtam szóval nem egy lisztről van szó... de a 2. kérdezőnek van legalább esze :) na de amúgy tengerimalacka
2013. júl. 24. 01:27
 4/11 A kérdező kommentje:
hnap hozom haza 2 fele olyan 1 óra összesen mire hazaérünk. ha bevizezem a szőrét nem lesz baja ? az lehűti testét azért? adok vizet ez természetes de viszont hazaúton lesz olyan hogy nem tudom árnyékba vinni szóval a tűzőnapnak lesz kitéve :\
2013. júl. 24. 01:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A ketrec tetejére tegyél valamit, hogy ne süsse annyira a nap. Teríthetsz rá egy rongyot, de az oldalát ne fedd be vele, hogy tudjon szellőzni. De a nap felőli oldalát is befedheted. Szerintem már ennyi is elég, főleg egy órányi útnál. De egy kicsit meg is vizezheted a szőrét, főleg ha meleg autóban hozzátok.
2013. júl. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én igazat adok az elsőnek, mert totál nem ugyan úgy kell direktbe hűteni egy hörcsögöt mint egy nyuszit pl..
2013. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Norandi válasza:
Tegyél a ketrec aljába egy csempét, vagy valami hűvösebb dolgot, amin tud feküdni.
2013. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha a hörcsög tengerimalac lenne kérdezem hogy miért az a neve hogy tengerimalac? Nem hiába adták a nevét.. szóval ne hörcsögöt írj! Amúgy meg miben is van igaza?? hogy lehet hogy 1 kg lisztre írom? -.- logikus hogy nem azt akarom ketrecben szállítani... úristen elég hülye emberek vannak.
2013. júl. 24. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
A 6-os úgy értette, hogy nem mindegy, milyen állatot kell hűteni, pl. egy hörcsögöt és egy nyuszit sem lehet ugyanúgy (mindkettő kisállat). :)
2013. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem de ha ennyire mindent tudtok akkor írjátok is le hogy hogyan kell ;)
2013. júl. 24. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!