Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házinyulam 14 et fialt. Fel...

Fityuka kérdése:

Házinyulam 14 et fialt. Fel tudja nevelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhhh hát ez nem semmi. Nekem is van kettő házinyulam de ők fejenként 8-10-et szoktak. Hűt figyelj, nem lehet megmondani, az biztos hogy nagyon lefogják őt "szívni" nekem is szegény nyuszika mikor neveli őket teljesen össze van esve. Mindig legyen víz, sok táp, széna, aztán majd kiderül mi lesz.
2013. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az enyém 13-at, abból egy eltűnt másnapra a többi egészségesen felnőtt. Sajnos többet nem tudok mondani...
2013. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. 10, max 1-2-vel többet (de azok is elég satnyák lezsnek), de 14 et nem fog tudni.
2013. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz. Én annak idején amikor nagyon sokat fialt, elvettem egy pár darabot az alomból a többiek javára. így 10 helyett nevelt csak 8-at. rengeteg szénája legyen, táp és ivóvíz. Nem ártana neki kis vitamin sem
2013. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!