Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok a nyúlketrecb...

A tengerimalacok a nyúlketrecből is ki tudják rúgni a forgácsot?

Figyelt kérdés
Most rendeltem nekik új ketrecet, Ferplast Rabbit 100-at, és azt szeretném megtudni, hogy akinek ilyenje van, annak ki szokták rúgni a forgácsot a tengerimalacai? Mert eddig kisebb ketrecben voltak, ami elvileg tengerimalac ketrec, kb. 12 cm magas az alomtálcája, és azt olvastam, hogy a nyúlketreceknek magasabb a tálcájuk, ezért nem tudják olyan könnyen kirúgni belőle a forgácsot. Ez igaz?

2013. aug. 16. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A tengerimalacketrecnek és a nyúlketrecnek is hasonlóan magas az alomtálcája. Nekem sajnos 16 cm magas tálcával is ki tudják rúgni egy kicsit az almot, de nem vészes, csak naponta fel kell seperni. (Nem pont ilyen ketrecem van, de hasonló)
2013. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tálca magasságában nincs különbség a tengerimalac és a nyúlketrec esetében. Sőt a Ferplast Rabbit 80 és a Ferplast Cavie 80 ugyanaz a ketrec, csak a berendezés más.
2013. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 cm, és lazán kirúgják... Minden nap fel kell porszívóznom.
2013. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Amúgy most nem ferplast ketrecem van, és azoknak elvileg magasabb a tálcájuk.
2013. aug. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!