Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A doki írt fel két beteg...

A doki írt fel két beteg hörimnek Complexamint. A többi 4nek is adjak belőle, vagy csak nekik?

Figyelt kérdés

Dzsungijaim vannak, és az egyiknek könnyezik a szeme, a másik daganatos, és nagyon sovány. Tegnap voltunk dokinál, ő írt fel Complexamint, hogy kétnaponta 1 cseppet adjak nekik. Ez ilyen kiegészítő táplálék, ami erősíti a szervezetüket. Nem tudom eldönteni, hogy a többieknek is adjak-e, mert 6an vannak, de külön ketrecben, 3 pár. Ők ketten akik gyógyszert kaptak 1 pár. Szóval adjak a többieknek is ilyen kiegészítőt, vagy ne?

Doki nem mondta hogy adjak, de azt se, hogy ne, csak kérdezte, hogy hányan vannak.

Másik kérdésem, hogy a tájékoztatóra 5 nap van írva, hogy kapjanak, de a doki erre se mondott semmit. 5 napig adjam nekik? Vagy amíg az egész tubus el nem fogy?

Használt már valaki Complexamint?


2009. okt. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nekik is van ilyesmi bajuk, akkor lehet adni, csak vigyázz, de ha nem vagy biztos, akkor kérdezd meg a dokit.
2009. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A complexamin egy táplálék kiegészítő csöpp.

Semmi baja nem lesz a többinek se ha adsz nekik, esetleg virgoncabbak lesznek az átlagnál.

1-2 napig adj szerintem a többinek de ne sokat!!! a betegeknek pedig 5 napig mivel ha felbontottad akkor onnantól 5 nap a szabatossága ugye...Így alapból nem adjuk nekik 5 napnál tovább... Gondolj bele, hogy kapsz fülcseppet és rá van írva: 4 napig használható felbontás után te meg mondjuk a 8 napos cuccot belerakod a füledbe :D milyen jó is az :).

Ha az 5 nap letelt akkor pedig kérsz újat!

2009. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te valamit nagyon félreolvastál. 5 napig adható, 14 naponként megismételhető, de korántsem 5 napig jó a szavatossága. 2011.06ig jó. Miért adnának 2000ért egy 5 napig használható gyógyszert?

Szerinted kidobjam az egész tubust? Mert 2 dzsungi mennyit fogyaszt belőle szerinted?

Ez abszurd, akárhogy nézem.

2009. okt. 28. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy 5 napig tart a szabatossági ideje.

Én azt írtam, hogy felbontás után 5 napig áll el!

Másrészt megkérdeztem vácon az állatorvosunkat ezzel kapcsolatban.

Először k*rv* mérges lett mivel elmondta:

Minden le van írva a tájékoztatójában.

Az is, hogy hány napig áll el felbontás után, az is, hogy adható-e egészséges példányoknak.

Továbbá k*rv*ra nem érdekel, hogy 2e HUF volt a gyógyszer én nem egyszer költöttem el csak a rákomra 15e HUF-ot, a macskára több mint 30at és a 2 kutyáról ne is beszéljünk.

Nehogy azt gondold, hogy 2e ft egy állatorvosnál olyan sok.

Továbbá nem leordítani kéne az embert hanem értelmezni (5. osztály)

2009. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Továbbá:

Complexamin emulgeált vitaminkoncentrátum 10 ml

Kiemelném: "vitaminkoncentrátum"

[link]

Hol van beleírva, hogy nem adható csak beteg állatoknak?

Továbbá a mi állatorvosunk szerint ha könnyezik a szeme akkor egyáltalán nem Complexamint kéne adni hanem egy 500 ft-os gyógyszert.

A daganatossal pedig nincs mit tenni.

Egyébként hűtőben el áll szinte bármeddig.

De ha kint hagyok akkor 5 NAPIG ÁLL EL!

2009. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosabban nem is gyógyszert hanem egy nagyon kis krémet -.-
2009. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem ordítottalak le. Mielőtt válaszoltam ELOLVASTAM a tájékoztatót, nincs írva, hogy 5 napig lehetne használni. Nem tudom honnan gondolod. De ha ilyen idegbeteg vagy, inkább ne válaszolj. Köszi.
2009. okt. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!