Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha benyúlok a hörcsögöm...

Ha benyúlok a hörcsögöm ketrecébe, h kivegyem, megharap. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Régebben mindig belemászott az ember kezébe, de egy ideje megvan bolondulva. Nem merem kivenni, me félek, h megint megharap.
2009. okt. 29. 15:17
 1/10 anonim válasza:
Talán éppen kajaszagú volt a kezed. Velem is volt már ilyen, de ha vele nem ez a probléma akkor nem tudom.
2009. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akármit megharap, mindegy,mit rakok be hozzá. Azt sem lehetmondani, h nincs mivel koptatni a fogát, mert szinte csak olyan kaját adok neki.:S
2009. okt. 29. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ezzel problémám, lehet egy helyről kaptuk XD

Milyen hörcsögről lenne szó, dzsungiról?

Lehet azért harap meg, mert más szagú a kezed (más állatot érzett meg..) ilyenkor elötte fogj egy kis faforgácsot a helyéből jól dörzsöld össze a kezed vele, és úgy próbálj közeledni. De óvatosan elöször csak a kézfejedet tedd közel hozzá, és várd meg míg ő mászik a kezedbe.:) de lehet azért harap mert lány és ép vemhes/ vagy kicsinye van.. olyankor harapósak némelyik. Odafigyeléssel leszokik róla, már enyém sem harap már mostanában. Vagy megpróbálhatod azt is hogy ha megharap ráfújsz és egy idő után abbahagyja, lehet őket is nevelni.:)

2009. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aham, nekem is olyan hörcsögöm van:D H milyen nemű nemtom, de magába van, és nemigen lehet vemhes:D Majd kipróbálom a tippeket. Köszi a választ.:D
2009. okt. 31. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
az enyém is volt hogy egy időben harapott (talán 1, max 2hónapig) utána megint normális lett:D de ugye hogy tud fájni ha megharap?....
2009. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12:05 ugye hogy tud fájni hogy harap?? Nekem amikor elkezdte csak összeszorította a fogait az ujjamon, szóval nem folyt vér csak fájt, de rá 2 hétre majdnem ÁTHARAPTA az ujjamat.. áhh nem fáájt..XD

Amúgy én vagyok a tegnapi.. kivi vagyok hátha rokonok:D Milyen a színe, nem egy kissráctól vetted?:D

(a lányok harapósabbak, nekem egy fiú hörcsögöm sem volt ami harapott, csak szíriaiba.)

2009. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mátészalkán vettem egy kisállatkereskedésbe:D 1000 Ft-ért:D Am szürke, és a hátán fekete csík van, mint általában a dzsungáriai törpehörcsögöknek:D
2009. okt. 31. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
hmm, akkor biztos nem testvérek. Enyém mandarin színű. Viszont az is lehet h neked nem dzsungid van hanem campbell, azok szoktak harapni állandóan, és amennyire az állatkereskedésben értenek hozzájuk.. még a tapasztalt tenyésztő is alig különbözteti meg őket..:S Szóval remélem leszokik róla, ha nem akkor sajna ez marad. Legközelebb próbálj tenyésztőtől venni, ők garanciát adnak h szelíd marad a höri..:)
2009. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem is harapott a hörcsögöm amikor 5napig elutaztam itthonról:S Az enyém nem is javult meg utána... de remélem h a tiéd meg fog;-)
2009. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Má lassan 1,5 hónapja, h harap, és semmi javulás.. tök hülye:D
2009. nov. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!