Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egereknek ketrec?

Egereknek ketrec?

Figyelt kérdés

Még nincsenek egereim, nem is mostanában lesz, de tervezem, hogy 2 egérkét veszek majd. Most jelenleg hörcsögeim vannak, tehát nem mostanában lesz az egér. :D


Igazából a lényeg az, hogy az egyik hörimnek a ketrece, eléggé régi, viszont jó állapotú, de én szeretnék egy újat venni. Ami majd egereknek is jó lesz természetesen. A mostaniban ami már egy kicsit öreg, abban már több mint 3 hörcsög lakott, mindegyik több mint másfél évig. :) Egérnek is szerintem nagyon jó lenne, mert szép nagy, 3 emeletes. De mint írtam újat szeretnék. Nos... Milyen ketreceket ajánlanátok? Először hörcsög lakna benne! Majd csak utána lennének az egérkék. :)


Ja igen... Törpehörcsög él most benne!

Én erre gondoltam: [link]

Szerintem ez egész jó lenne törpehörinek is és majd később egereknek is. Vagy... Nem? :-o Írnátok/linkelnétek olyan ketreceket amilyenek nektek vannak, vagy amiket szívesen ajánlanátok? Köszönöm előre is! :)


Ne feledd kérlek, hogy olyan kellene, ami hörinek is és egérnek is egyaránt jó! :)



2013. aug. 21. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon jó kis keti.

Nekem az egereim peti ketrecben laktak. [link]

2013. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ilyen a ketrecem: [link]

Két aranyhöri lakik benne, és nagyon szeretik. Egeret is lehet benne tartani, hisz a ketrec nevében is benne van, hogy hörcsög, egér birodalom.

2013. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!