Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaim miért ilyen...

A tengerimalacaim miért ilyen félősek? (lent)

Figyelt kérdés

Egy és fél éve, hogy nálam vannak, de félnek még tőlünk. Bármikor kiszeretném venni, rohanni kezd, megijed.

Hogy érhetem el, hogy a malacaim kézből egyenek, és ha a ketrecükhöz megyek, odajöjjön hozzám? Vagy legalább hogy ne fusson el ha ki szeretném venni, és ha felé nyújtok egy répát, elvegye?



2013. aug. 21. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan tartod őket, de ezt már kiskorukban kellett volna elérni... ha félnek az általában azért van mert nincsenek emberhez szokva. Nem foglalkoznak velük eleget, nem ismernek, nem tudják mit akarsz, stb. Mennyit foglalkozol velük naponta? Minden nap kiengeded őket és játszol velük?
2013. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 évig voltak tengerimalacok.Foglalkoztunk is velük,jól is voltak tartva, mégis olyan beszariak voltak.
2013. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Első: Mostanában már egyre kevesebbszer, de egyébként minden nap kiveszem őket (mára már nem minden nap), este 6:30-tól 7-ig. Elkerített helyre raktam őket, egy törölközőre, odaültem, és úgy játszottam velük.

Ha így csinálom minden nap, akkor már elérhetem, hogy kézből egyenek, odajöjjenek ha kiszeretném őket venni? Vagy szerinted többet kellene kivenni őket?

2013. aug. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!