Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hörcsögnek jó ha 12...

Egy hörcsögnek jó ha 12 centis a forgácsa?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 2 ujjnyi legyen minimum, de neki kb 17 liter van a terráriumába, ez olyan 10-13 centi. Imádja beásni magát az aljára. De kap levegőt rendesen vagy jobb lenne kevesebb forgács?

2013. aug. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,ez így tökéletes.Had bújócskázzon:)!
2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 törppilla12 válasza:
Szia az én hörimnek is vastag forgácsa van és az enyém is szeret bújócskázni.Szerintem azért jó,ha nagyobb a forgácsa, hiszen ha valamitől megijed vagy csak szeretne egyedül lenni el tud bújni.És sokszor úgy is alszik a ketrec legmélyén.Nem is értem miért kényelmes neki így! :)
2013. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha ennyi sok forgácsa van akkor hogyan takarítod? Nekem amikor hörcsögeim voltak és takarításra került a sor akkor kiöntöttem a 2-3 ujjnyi forgácsot teljes egészében. Node kiönteni egy 10-13 centi réteget az rengeteg. Csak a koszos forgácsszekciókat emeled ki és pótolod vagy hogy?
2013. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Havonta cserélem az egészet, és ilyen 3-4 naponta a koszosat veszem ki.
2013. aug. 25. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
igazából nekem ketrecem van szóval nem tom de szerintem baja nem lehet
2013. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!