Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap hozzuk el a törpenyuszi...

Holnap hozzuk el a törpenyuszinkat a tenyésztőtől, mit kell tennem a szállítójába?

Figyelt kérdés
Vettem egy macskáknak méretezett szállítóboxot, segítenétek, hogy mit kell beletennem? Mire van szüksége az út alatt? Autóval hozzuk, remélhetőleg fél-háromnegyed órán belül hazaérünk vele...

2013. aug. 23. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél alá szalmát. Más nem kell neki. Majd otthon adsz neki enni meg inni.
2013. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisebb doboz kell.A macskaszállítóban tud bőven mozogni és a nagy félelemben összetöri magát!Egy kisebb dobozt bélelj ki szénával.
2013. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem az állatorvos és a tenyésztő is a macskaszállító dobozt javasolta, pont azért, hogy tudjon mozogni benne :S
2013. aug. 23. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy,csak vigyázz rá:)!
2013. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megpróbálom jól kibélelni, hogy ne legyen baja!
2013. aug. 23. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a nagy doboz..mi ragasztottunk az aljába egy kis szőnyegdarabot, mert egyébként össze-vissza csúszkál benne a nyuszi. A szőnyegre meg tettünk szénát:)
2013. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes a macskaszállító. :)

Nem töri össze magát, főleg ha a tenyésztőtől kérsz egy csomó mamaszagú szénát, és kibéleled vele, hogy eláshassa benne magát. :)

Tápot, szénát a tenyésztőtől vegyél, hogy az elválasztással, költözéssel együtt, ne kelljen szegénynek még egy tápváltást is elszenvednie!

A műanyagra nyugodtan tegyél valamit, amin nem csúszkál a lába, (pl. fél-lábtörlőt...) a nyuszik vigyáznak a szállító tisztaságára. :)

2013. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, elírtam, nem a nagy doboz jobb, hanem a szállító:) annak ragasztottunk szőnyeget az aljára.:)
2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!