Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Egy tengerimalacot vagy egy hörcsögöt? Melyiket szerettek jobban es miért?

Figyelt kérdés

#tengerimalac #vs.horcsog
2013. aug. 24. 21:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Egyformán haszontalan.
2013. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%

Hörcsög-kicsi,könnyebb kezelni,de nem él sokáig

Tengerimalac-nagyobb,lehet nehezebb kezelni(még csak hörim volt) több ideig él. Szerintem hörit válassz. annyira aranyosak :)

2013. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Patkányt. :) Okosak, taníthatóak, felismerik a gazdájukat, a gyomruk se annyira érzékeny.
2013. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

A malacok nyugisabbak és szerintem taníthatóbbak, mint a hörcsög. Azok éjjel hangoskodnak, szaladgálnak, jobban harapnak, az eddigi malackák pedig jöttek simiztetni magukat.

Egyébként tényleg a patkány a legokosabb, az egerek sem rosszak. A malac az meg eszik, alszik, lustul, a miénk zacskócsörgésre akrobatamutatványokkal rohan a hang irányába :D

2013. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Én tengerimalackát szeretnék.:D Szerintem valamivel könnyebben kézhez szoktathatók. Nekem régen voltak arany hörcsögeim, ők is nagyon cukik és szelídek tudnak lenni. És tényleg kevésbé macerásabb a tartásuk. Amúgy most deguim vannak.:)
2013. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két tengerimalacom és egy aranyhörcsögöm van. A tengerimalacokat jobban szeretem, mert aranyosabbak, nem harapnak, bár a tartásuk drágább, de szerintem megéri. A hörcsögömet is szeretem, de nem tudtam megszelídíteni, ezért nem is tudom kézbe venni, simogatni. Az biztos, hogy nekem mindig lesznek tengerimalacaim, mert nagyon cukik.
2013. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Malacból legalább kettő kell! Ha csak egyet kaphatsz, akkor az csak a hörcsög lehet.
2013. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Az aranyhörcsögök a legcukibbak.

Nekem aranyhörcsögeim vannak és voltak és mindig lesznek is, természetesen külön ketrecben.


Hamar megszelídülnek, ki tudják mutatni szeretetüket, selymes a bundácskájuk, cukik úgy ahogy vannak mindenestől.

2013. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

A hörcsög csak kottlik az odújában és lehet simizni!(néha harap)

Ellenben a tmalac sokkal szórakoztatóbb!

Még patkányt ajánlanék,de azt ugye nem írtad.

Tengerimalac!!

2013. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

a hörcsög csak a kajáról imer meg nem is kötődik hozzád!!

Tengerimalac!!!!

2013. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!